100 років від дня народження Олександра Абрамовича Грандо

10 жовтня 2019 року медична спільнота України відзначає 100 років від дня народження Олександра Абрамовича Грандо – відомого вченого у галузі соціальної медицини та організації охорони здоров’я, історика медицини, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії УРСР, засновника Національного музею медицини України.

З нагоди 100 – літнього ювілею Олександра Абрамовича, у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України експонується книжкова виставка наукових робіт та матеріалів про його життєвий і творчий шлях. До уваги відвідувачів та користувачів пропонуються унікальні прижиттєві видання видатного вченого з фондів ННМБУ.

Запрошуємо відвідати виставку.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

10 жовтня 2019 року медична спільнота України відзначає 100 років від дня народження Олександра Абрамовича Грандо - відомого вченого у галузі соціальної медицини та організації охорони здоров’я, історика медицини, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії УРСР, засновника Національного музею медицини України. З нагоди 100 - літнього ювілею Олександра Абрамовича, у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України експонується книжкова виставка наукових робіт та матеріалів про його життєвий і творчий шлях. До уваги відвідувачів та користувачів пропонуються унікальні прижиттєві видання видатного вченого з фондів ННМБУ. Запрошуємо відвідати виставку.