Будівничий і диригент, послідовний прагматик сучасної онкології

…знання, інтуіція та наполегливість.
А поза ними – праця, праця і ще раз праця…

До 65 – ї річниці від дня народження українського онколога, радіобіолога, доктора медичних наук, професора, академіка НАН України, дійсного члена НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України Василя Федоровича Чехуна.

Чехун Василь Федорович народився 15 листопада 1956 року в селі Тростинка, Васильківського району, що на Київщині. 1974 року закінчив середню школу. Після закінчення 1980 року лікувального факультету, Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця, працював в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України, де пройшов шлях від молодшого наукового співробітника, до директора закладу.

Василь Чехун є автором понад 280 наукових праць, 7 монографій та 17 патентів на винаходи. Вивчав молекулярні механізми формування резистентності до лікарських засобів, методи прогнозування індивідуальної нестерпності злоякісного процесу та оптимізації протипухлинної терапії.

Колектив ННМБУ має честь поздоровити українського вченого Василя Федоровича Чехуна зі славним ювілеєм і побажати міцного здоров′я, творчої наснаги і подальших звершень!

Публікації на цю тему

…знання, інтуіція та наполегливість. А поза ними – праця, праця і ще раз праця…
До 65 – ї річниці від дня народження українського онколога, радіобіолога, доктора медичних наук, професора, академіка НАН України, дійсного члена НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України Василя Федоровича Чехуна. Чехун Василь Федорович народився 15 листопада 1956 року в селі Тростинка, Васильківського району, що на Київщині. 1974 року закінчив середню школу. Після закінчення 1980 року лікувального факультету, Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця, працював в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України, де пройшов шлях від молодшого наукового співробітника, до директора закладу. Василь Чехун є автором понад 280 наукових праць, 7 монографій та 17 патентів на винаходи. Вивчав молекулярні механізми формування резистентності до лікарських засобів, методи прогнозування індивідуальної нестерпності злоякісного процесу та оптимізації протипухлинної терапії. Колектив ННМБУ має честь поздоровити українського вченого Василя Федоровича Чехуна зі славним ювілеєм і побажати міцного здоров′я, творчої наснаги і подальших звершень!