Фотовиставка Миколи Сиротенка «Алюзії Натури»

11 березня 2020 р. о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Миколи Сиротенка «Алюзії Натури».

До вашої уваги буде представлено унікальну колекцію нерукотворних образів, що не має аналогів у світі.

Це давні чорно-білі знімки, які автор перевів у «цифру»: не сканером, а камерою, що своєю опцією насичення додала їм кольору і нових смислових відтінків.

Персонажі картин, таємничі образи геніїв світу, митець розгледів і зафіксував у різноманітних фактурах живої природи: на стовбурах дерев, у камінні й хмарах, складках ландшафту чи паморозі на шибках.

Свій самобутній шлях в образотворчому та фотомистецтві автор визначив як «Алюзії Натури».

Про автора:

Микола Сиротенко – режисер-постановник за освітою (закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого) і художник-фотограф за покликанням.

«Феномен нерукотворних образів – «алюзій натури», як я його собі назвав – надзвичайно складна, багатопланова, багатоаспектна, поліфонічна тема!..

Отже, наші темні предки з епохи Неоліту якось зрозуміли, що антропоморфні образи на Капищах – такі складні і яскраві, що аж ніяк не могли з’явитися самі по собі, без Високого Авторства!..» Микола Сиротенко

Публікації на цю тему

11 березня 2020 р. о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Миколи Сиротенка «Алюзії Натури». До вашої уваги буде представлено унікальну колекцію нерукотворних образів, що не має аналогів у світі. Це давні чорно-білі знімки, які автор перевів у «цифру»: не сканером, а камерою, що своєю опцією насичення додала їм кольору і нових смислових відтінків. Персонажі картин, таємничі образи геніїв світу, митець розгледів і зафіксував у різноманітних фактурах живої природи: на стовбурах дерев, у камінні й хмарах, складках ландшафту чи паморозі на шибках. Свій самобутній шлях в образотворчому та фотомистецтві автор визначив як «Алюзії Натури». Про автора: Микола Сиротенко – режисер-постановник за освітою (закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого) і художник-фотограф за покликанням. «Феномен нерукотворних образів – «алюзій натури», як я його собі назвав – надзвичайно складна, багатопланова, багатоаспектна, поліфонічна тема!.. Отже, наші темні предки з епохи Неоліту якось зрозуміли, що антропоморфні образи на Капищах – такі складні і яскраві, що аж ніяк не могли з'явитися самі по собі, без Високого Авторства!..» Микола Сиротенко