Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини

Науковий симпозіум з міжнародною участю «Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження “Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини” у первинну ланку охорони здоров’я»

22 листопада 2019 р.

[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Programa-Sympoziumu-sajt-dopovidachi.docx” download=”all” viewer=”microsoft”]

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Науковий симпозіум з міжнародною участю «Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження "Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини" у первинну ланку охорони здоров'я»

22 листопада 2019 р. [embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Programa-Sympoziumu-sajt-dopovidachi.docx" download="all" viewer="microsoft"]