Творча зустріч з Риммою Зюбіною

10 грудня 2019 р. у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася творча зустріч з відомою українською актрисою театру і кіно, телеведучою і громадською діячкою Риммою Зюбіною «Місія – дарувати світло».

Римма Зюбіна є лауреаткою багатьох театральних премій, зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 100 ролей в кіно та телефільмах, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» 2017 року та стала «Найкращою акторкою» за версією Української кіноакадемії й лауреатом національної кінопремії «Золота Дзиґа» за найкраще виконання головної жіночої ролі Дарини в фільмі «Гніздо Горлиці». Цього року актриса ввійшла до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом «Гордість та краса України» 2019.

Римма Зюбіна розповіла, що має дещо спільне з бібліотекою. Зокрема, як і більшість працівників бібліотеки, вона закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука й має особливу любов до книг. Нещодавно вона записала аудіокнигу української письменниці й поетеси Катерини Калитко «Земля загубленних». Ця збірка оповідань, що у 2017 р. стала головним виданням серед переможців премії Книга року ВВС –2017, вразила її до глибини душі.

Римма Зюбіна також розповіла про свій шлях до театру і кіно, про свої мрії та професійні плани, а також про соціальні проекти, серед яких програма про дітей-сиріт – «Дорога додому» та волонтерська робота в Луганському українському музично-драматичному театрі.

Актриса охоче спілкувалася з присутніми та відповіла на запитання, а на завершення прочитала знаменитий монолог із ролі Соні у виставі за п’єсою Антона Чехова «Дядя Ваня»: «Ми почуємо ангелів, ми побачимо все небо в алмазах… Ми відпочинемо!»

Публікації на цю тему

10 грудня 2019 р. у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася творча зустріч з відомою українською актрисою театру і кіно, телеведучою і громадською діячкою Риммою Зюбіною «Місія – дарувати світло». Римма Зюбіна є лауреаткою багатьох театральних премій, зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 100 ролей в кіно та телефільмах, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» 2017 року та стала «Найкращою акторкою» за версією Української кіноакадемії й лауреатом національної кінопремії «Золота Дзиґа» за найкраще виконання головної жіночої ролі Дарини в фільмі «Гніздо Горлиці». Цього року актриса ввійшла до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом «Гордість та краса України» 2019. Римма Зюбіна розповіла, що має дещо спільне з бібліотекою. Зокрема, як і більшість працівників бібліотеки, вона закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука й має особливу любов до книг. Нещодавно вона записала аудіокнигу української письменниці й поетеси Катерини Калитко «Земля загубленних». Ця збірка оповідань, що у 2017 р. стала головним виданням серед переможців премії Книга року ВВС –2017, вразила її до глибини душі. Римма Зюбіна також розповіла про свій шлях до театру і кіно, про свої мрії та професійні плани, а також про соціальні проекти, серед яких програма про дітей-сиріт – «Дорога додому» та волонтерська робота в Луганському українському музично-драматичному театрі. Актриса охоче спілкувалася з присутніми та відповіла на запитання, а на завершення прочитала знаменитий монолог із ролі Соні у виставі за п’єсою Антона Чехова «Дядя Ваня»: «Ми почуємо ангелів, ми побачимо все небо в алмазах... Ми відпочинемо!»