Презентація книги Милосердя та благодійність на теренах України

Презентація книги Милосердя та благодійність на теренах УкраїниЩоденно, поспішаючи в буденних справах, крокуючи бульваром Тараса Шевченка, вулицями Тарасівською, Терещенківською, Богдана Хмельницького, площею Льва Толстого та іншими, ми споглядаємо архітектурні шедеври стародавніх будівель.

В цих будинках жили і працювали люди, в тому числі родина меценатів і цукрозаводчиків Терещенків, сенсом життя яких було прагнення – бути корисними суспільству!

У книзі висвітлено історія витоків милосердя, як традиції українського народу, починаючи з часів Київської Русі. Зібрано інформацію про Київ, як центр благодійності в Європі кінця XIX на початку XX століття, висвітлено роль благодійних товариств і видатних киян-меценатів у надані допомоги хворим і немічним, найбіднішим верствам населення. Книга містить історичні довідки і архівні фото.

Науково-публіцистичне видання підготовлено до 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця та 30-річчя Незалежності України.

Книгу презентували автори видання:

Презентація книги Милосердя та благодійність на теренах УкраїниОлександр Канюра – доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НМУ ім. О. О. Богомольця; Валентина Мойсеєнко – докторка медичних наук, професорка, академік НАН Вищої освіти України, авторка понад 500 наукових праць; Інна Шостка – кандидатка медичних наук, лікарка-терапевт вищої категорії, викладачка кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ ім. О. О. Богомольця; Наталія Тарченко – журналістка, редакторка, перекладачка.

Автори книги «Милосердя та благодійність на теренах України» у своїх виступах звернули увагу на практичну цінність благодійності як засобу соціальної реабілітації істинно нужденних громадян та зменшення гостроти медичних проблем.

Публікації на цю тему

Щоденно, поспішаючи в буденних справах, крокуючи бульваром Тараса Шевченка, вулицями Тарасівською, Терещенківською, Богдана Хмельницького, площею Льва Толстого та іншими, ми споглядаємо архітектурні шедеври стародавніх будівель. В цих будинках жили і працювали люди, в тому числі родина меценатів і цукрозаводчиків Терещенків, сенсом життя яких було прагнення – бути корисними суспільству! У книзі висвітлено історія витоків милосердя, як традиції українського народу, починаючи з часів Київської Русі. Зібрано інформацію про Київ, як центр благодійності в Європі кінця XIX на початку XX століття, висвітлено роль благодійних товариств і видатних киян-меценатів у надані допомоги хворим і немічним, найбіднішим верствам населення. Книга містить історичні довідки і архівні фото. Науково-публіцистичне видання підготовлено до 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця та 30-річчя Незалежності України.

Книгу презентували автори видання:

Олександр Канюра – доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НМУ ім. О. О. Богомольця; Валентина Мойсеєнко – докторка медичних наук, професорка, академік НАН Вищої освіти України, авторка понад 500 наукових праць; Інна Шостка – кандидатка медичних наук, лікарка-терапевт вищої категорії, викладачка кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ ім. О. О. Богомольця; Наталія Тарченко – журналістка, редакторка, перекладачка. Автори книги «Милосердя та благодійність на теренах України» у своїх виступах звернули увагу на практичну цінність благодійності як засобу соціальної реабілітації істинно нужденних громадян та зменшення гостроти медичних проблем.