Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній День психічного здоров’я засновано в 1992 році. Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості, кількості вживання психотропних речовин і самогубств, питання і проблеми допомоги людям, що страждають на психічні розлади та поширення інформації про ефективні методи для профілактики, медичного лікування і запобігання щодо психічних відхилень, соціальної адаптації.

Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси.
ПАНДЕМІЯ COVID-19 ВПЛИНУЛА НА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ – У ВООЗ підкреслили, що психічне здоров’я і раніше було проблемою, якою нехтували в усьому світі. Під час пандемії, ситуація тільки погіршилася, оскільки багато психіатричних закладів закрилися, а на їхньому місці розгорнулися лікарні для хворих на коронавірус.

Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.
Всесвітня організація охорони здоров’я визначає психічне здоров’я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту. У цьому сенсі психічне здоров’я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.

Профілактика починається зі знання і розуміння перших ознак і симптомів психічних захворювань. Батьки і вчителі можуть сприяти формуванню у дітей та підлітків життєвих навичок, необхідних для подолання повсякденних труднощів удома і в школі.
Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.

5 корисних звичок, для здорової психіки та поліпшення психічного здоров’я :

● Здоровий сон, режим дня та відпочинок.
● Відмова від шкідливих звичок (паління, зловживання алкоголем, соціальними мережами в режимі 24/7).
● Фізична активність та активність протягом дня.
● Збалансоване харчування.
● Піклуватися про себе та не ігнорувати причини поганого самопочуття та стресу.

Будьте здорові!

Публікації на цю тему

Всесвітній День психічного здоров’я засновано в 1992 році. Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості, кількості вживання психотропних речовин і самогубств, питання і проблеми допомоги людям, що страждають на психічні розлади та поширення інформації про ефективні методи для профілактики, медичного лікування і запобігання щодо психічних відхилень, соціальної адаптації. Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси. ПАНДЕМІЯ COVID-19 ВПЛИНУЛА НА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ – У ВООЗ підкреслили, що психічне здоров’я і раніше було проблемою, якою нехтували в усьому світі. Під час пандемії, ситуація тільки погіршилася, оскільки багато психіатричних закладів закрилися, а на їхньому місці розгорнулися лікарні для хворих на коронавірус. Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко. Всесвітня організація охорони здоров'я визначає психічне здоров'я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту. У цьому сенсі психічне здоров'я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти. Профілактика починається зі знання і розуміння перших ознак і симптомів психічних захворювань. Батьки і вчителі можуть сприяти формуванню у дітей та підлітків життєвих навичок, необхідних для подолання повсякденних труднощів удома і в школі. Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх. 5 корисних звичок, для здорової психіки та поліпшення психічного здоров’я : ● Здоровий сон, режим дня та відпочинок. ● Відмова від шкідливих звичок (паління, зловживання алкоголем, соціальними мережами в режимі 24/7). ● Фізична активність та активність протягом дня. ● Збалансоване харчування. ● Піклуватися про себе та не ігнорувати причини поганого самопочуття та стресу. Будьте здорові!