КАЛЕНДАР ПАМ’ЯТНИХ І ЗНАМЕННИХ ДАТ

Вер
15
Нд
2019
Всесвітній день боротьби з лімфомами
Вер 15 день

Проводиться щорічно.

Цей день було вперше запроваджено в 2004 р., щоб підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань і допомогти людям, які страждають від лімфом.

Вер
26
Чт
2019
Всесвітній день контрацепції
Вер 26 день

Починаючи з 2007 р., за ініціативою десяти міжнародних організацій, так чи інакше пов’язаних з проблемами планування сім’ї, почав відзначатися “Всесвітній день контрацепції”. Щорічно подія проводиться 26 вересня.

Організації, що виступили ініціаторами проведення “Всесвітнього дня контрацепції”: Азіатсько-Тихоокеанська рада з контрацепції, Агентство США з міжнародного розвитку, Європейське товариство контрацепції і репродуктивного здоров’я, Німецький фонд світового населення, Латиноамериканський Центр “Здоров’я та Жінка”, Міжнародна федерація дитячої та підліткової гінекології, Марі Стоупс Інтернешнл, Міжнародна федерація планування сім’ї, Рада з народонаселення та Pan American Health and Education Foundation.

Міжнародний день контрацепції має привернути увагу влади та громадськості до проблем, що виникають внаслідок недостатнього статевого виховання та зневаги до засобів контрацепції.

Вер
28
Сб
2019
Всесвітній день боротьби зі сказом
Вер 28 день

Відзначається щорічно за підтримки ВООЗ.

Метою заходів, присвячених цій події, є привернення уваги людства до проблематики розповсюдження цієї небезпечної хвороби як серед людей, так і тварин.

Адже за даними ВООЗ  сказ реєструється в 113 країнах світу та входить до першої п’ятірки хвороб, спільних для людини та тварин.