Медичні інформаційні ресурси

    No listing categories found.

ABC Chemistry
Назва

ABC Chemistry – каталог безкоштовних повнотекстових журналів з хімії різних видавництв (як постійно, так і тимчасово доступних), англійською та російською мовами. Список журналів постійно оновлюється.

http://abc.chemistry.bsu.by/free-journals/

Acronym Finder
Назва

Найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх значень. Надає можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями: інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп-культура.

www.acronymfinder.com

African Index Medicus

Бібліографічна база журнальних статей та літератури, виданої в Африці. Цей міжнародний покажчик африканської літератури та інформаційних джерел в галузі охорони здоров'я створено Всесвітньою організацією охорони здоров'я у співпраці з Асоціацією медичної інформації та бібліотеками в Африці.

https://www.globalindexmedicus.net/biblioteca/aim/

Авторитетне джерело та визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, Доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS), ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби доступною для споживачів мовою.
search.ebscohost.com

Bio One
Назва

Повнотекстова база даних публікацій в галузі біології, біохімії, екології та наук про навколишнє
середовище. Містить 200 назв видань.
www.bioone.org

Bioline International

Неприбуткова електронно-видавнича послуга, що забезпечує вільний доступ до якісних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Крім рецензованих журналів, виданих у Бразилії, Кубі, Індії, Індонезії, Кенії, Південній Африці, Уганді, Зімбабве та інших країнах, Bioline International надає унікальну послугу, генеруючи біонаукову інформацію цих країн для міжнародної спільноти дослідників. Журнали та статті індексуються в EBSCO Open Access Journals, DOAJ, HINARI, Open J-Gate, PubMed.

www.bioline.org.br

BioMed Central
Назва

База даних видавництва BioMed Central, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжник наук. База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar. Для використання цього сервісу необхідно зареєструватися на сайті.

www.biomedcentral.com

BioMed Central
Назва

База даних видавництва BioMed Central, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжник наук. База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритогодоступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar. Для використання цього сервісу необхідно зареєструватися на сайті.
www.biomedcentral.com

BioOne
Назва

Повнотекстова база даних публікацій в галузі біології, біохімії, екології та наук про навколишнє середовище. Містить більш як 350 журналів та електронних книг.

www.bioone.org

BioProject
Назва

База даних Національного центру біотехнологічної інформації США містить колекцію даних з геноміки, функціональної геноміки, генетичних досліджень з посиланнями на результати цих досліджень. Всі дані належать до проекту BioProject (раніше - Genome Project).

www.ncbi.nlm.nih.gov

BioSample
Назва

База даних Національного центру біотехнологічної інформації США, що містить матеріали публікацій з біології, які використовуються в експериментальних дослідженнях.

www.ncbi.nlm.nih.gov

BioSystems
Назва

База даних Національного центру біотехнологічної інформації США, яка поєднує в собі публікації з біомедицини та мікробіології і подає дані у послідовності з точки зору біологічних взаємозв'язків.

www.ncbi.nlm.nih.gov

BMJ Publishing Group

Вільний доступ до бібліографічних описів та рефератів статей з близько 30 журналів з медицини та суміжних галузей видавництва BMJ Publishing Group. Надані наступні розділи медицини: медицина (загальні питання), вірусологія, гастроентерологія, генетика, інфекційні захворювання та ін. Вільний доступ до повних текстів надається через рік після виходу з друкованої версії журналу.

https://journals.bmj.com/home

Bookshelf
Назва

База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), що представляє книжки з біомедицини. Пошук можна здійснювати як безпосередньо у даній базі, так і за посиланнями у інших базах NCBI. Колекція містить підручники з біомедицини, посібники NCBI тощо, а також надає доступ до ресурсів з генетики, таких як GeneReviews.

www.ncbi.nlm.nih.gov

Cambridge University Press

Надає архіви наукових журналів видавництва (більше 200 найменувань). База даних охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших. У вільному доступі - зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами. Глибина доступу з 1770 по 2010 роки.

www.cambridge.org

База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), яка надає публічний доступ до матеріалів, що містять інформацію про взаємозв’язок між клінічними проявами захворювань та фенотипами людини.

www.ncbi.nlm.nih.gov

Clone DB
Назва

База даних, що інтегрує бібліотеки, які містять інформацію про клони, включно з банком послідовностей, місце знаходженням на карті та дистриб’юторами інформації.

www.ncbi.nlm.nih.gov

Назва

Відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше - Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.

https://sciendo.com/

Directory of Open Access Books (DOAB)

Каталог книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо). Працює на платформі DSpace 6 з відкритим кодом. Каталог книжок відкритого доступу є послугою DOAB Foundation. Фундація DOAB є некомерційною юридичною особою відповідно до нідерландського законодавства («stichting»), заснована OAPEN Foundation та OpenEdition у 2019 році. Фонд базується в Національній бібліотеці в Гаазі.

www.doabooks.org

Directory of Open Access Journals (DOAJ)

Каталог наукових журналів відкритого доступу надає доступ до близько 9000 повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. DOAJ — це незалежна некомерційна організація, якою керує Infrastructure Services for Open Access CIC (IS4OA), компанія зареєстрована у Великобританії та має філію в Данії. DOAJ повністю покладається на добровільні пожертви своїх прихильників. DOAJ не отримують грантів чи фінансування з будь-яких інших джерел.

doaj.org

EBSCO
Назва

EBSCOhost — доступні через вебінтерфейс періодично оновлювані бази даних наукової інформації в галузях медицини, фізики, хімії, економіки та інших наук, які містять повні тексти більше 4600 журналів і близько 900 з них - рецензовані. Власником EBSCOhost є компанія EBSCO Publishing, яка, у свою чергу, є дочірньою компанією EBSCO Industries.
Cистема пошуку надає повні тексти та/або резюме рецензованих статей із наукових журналів, довідників та інших типів публікацій. Також надається доступ до інших державних і приватних баз даних у коледжах, університетах, бібліотеках, школах, медичних установах, державних установах і корпораціях. EBSCOhost включає в себе як бази даних, доступні як на умовах передплати, так і бази даних, які знаходяться у відкритому доступі. Можливий багатокритеріальний відбір контенту (за автором, назвою, темою, журналом або за тезаурусом, алфавітним списком ієрархічно пов’язаних термінів), що полегшує класифікацію та пошук інформації. Ця послуги доступна за періодичною підпискою.

https://web.p.ebscohost.com/ehost/search/selectdb?vid=0&sid=12bf1774-372a-44cc-ba8a-b8b88f269835%40redis

EBSCO – Academic Search Premier

Mультидисциплінарна база, яка містить повні тексти більше 4 600 журналів, бл. 3 900 з них – рецензовані.
search.ebscohost.com

EBSCO – AHFS Consumer Medication Information

Авторитетне джерело та визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS), ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби доступною для споживачів мовою.
search.ebscohost.com

EBSCO – Business Source Premier

Найпопулярніша база данных дослідницьких матеріалів в галузі бизнесу. Містить повні тексти понад 2 300 журналів, 1 100 з яких – рецензовані.
search.ebscohost.com

EBSCO – ERIC
Назва

База даних Інформаційного центру освітніх ресурсів ERIC (Education Resource Information Center) містить більше 1,3 млн записів та посилання на бл. 323 000 повнотекстових документів.
search.ebscohost.com

EBSCO – European Views of the Americas: 1493 to 1750

Бібліографічна база даних для бібліотек, учених та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, що пов’язані з Америкою. Містить понад 32 000 записів джерел про Америку, що були видані в Європі до 1750 року.
search.ebscohost.com

EBSCO – GreenFILE

База даних екологічної інформації. Ресурс пропонує унікальний погляд на позитивні та негативні способи впливу людей на навколишнє середовище. Багатопрофільна за своєю природою, GreenFILE спирається на зв'язок між навколишнім середовищем і різними дисциплінами, такими, як сільське господарство, освіта, право, охорона здоров'я і техніка. Тематичне спрямування: глобальні зміни клімату, зелене будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, утилізація відходів та багато іншого. База даних містить понад 38 400 бібліографічних записів та
надає відкритий доступ до повних текстів 4 700 з них.
search.ebscohost.com

EBSCO – Health Source – Consumer Edition

Найповніше зібрання даних із охорони здоров’я, що доступні бібліотекам всього світу. Включає матеріали з різних тем: медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивна медицина, тощо. Тут представлено бл. 80 повнотекстових журналів з охорони здоров’я.
search.ebscohost.com

EBSCO – Health Source: Nursing/Academic Edition

База містить бл. 550 повнотекстових наукових журналів з різних медичних дисциплін. Health Source: Nursing/Academic Edition також представляє Lexi-PAL Drug Guide, який охоплює 1300 навчальних матеріалів для пацієнтів із загальних назв ліків та більше 4700 торгових марок.

search.ebscohost.com

EBSCO – MasterFILE Premier

Багатопрофільна база даних, що містить повні текст понад 1 700 видань загального спрямування за період від 1975 р. до тепер. Охоплює практично всі предметні галузі та включає повні тексти бл. 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел та колекцію зображень, яка нараховує 592 000 фотографій, карт та прапорів.
search.ebscohost.com

EBSCO – MEDLINE

База даних містить інформацію із медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, охорони здоров’я, доклінічних досліджень, тощо. MEDLINE створено Національною медичною бібліотекою. В ній використовуються MeSH (Медичні предметні заголовки) з можливістю пошуку в архіві 5 400 біомедичних журналів.
search.ebscohost.com

EBSCO – Regional Business News

База містить виключні повнотекстові матеріали із 80 регіональних бізнес-видань усіх великих міст та сільських районів США.
web.a.ebscohost.com

EBSCO – Teacher Reference Center

Реферативно-бібліографічна база даних Teacher Reference Center включає 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.
web.a.ebscohost.com

Elektronische Zeitschriftenbibliothek (EZB)

Бібліотека електронних журналів пропонує швидкий, структурований та уніфікований доступ до повних текстів наукових журналів. EZB містить 89 598 назв, у тому числі 18253 оригінальних електронних журналів, з усіх галузей знань. 56413 журналів знаходяться у відкритому доступі. EZB – кооперативний сервіс 619 бібліотек з Німеччини, підтримується університетською бібліотекою м. Регенсбург.

http://ezb.ur.de/ezeit/

eMPendium
Назва

Електронна версія компендіума «Внутрішні хвороби» відомого польського терапевта Анджея Щеклика - доказова медична база даних із внутрішніх хвороб, портал для лікарів.

empendium.com/ua

Europe PMC
Назва

Europe PMC - це сховище (43 645 967 статей, препринтів, тощо), яке забезпечує доступ до світових наукових статей, книг, патентів та клінічних рекомендацій. Europe PMC надає посилання на відповідні записи в таких базах даних, як Uniprot, Європейський нуклеотидний архів (ENA), Protein Data Bank Europe (PDBE) та BioStudies.

https://europepmc.org/

Free Medical Journals

Каталог журналів відкритого доступу з медицини. Понад 5 000 назв журналів можуть бути відібрані за предметною категорією (від СНІДу до ветеринарної медицини), за імпакт-фактором, за мовою (англійською, французькою, іспанською, португальською, німецькою, турецькою та ін), за алфавітом, за періодом ембарго (доступ до повного тексту) тощо.

www.freemedicaljournals.com

FreeFullPDF
Назва

Пошукова система електронних ресурсів в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Надає вільний доступ до наукових журналів, дисертацій, плакатів і патентів.

www.freefullpdf.com

Google books
Назва

Проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books - провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).

books.google.com

Назва

Повнотекстовий пошук в мережі інтернет наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями. Доступ до повних текстів можливий лише, якщо потрібний ресурс знаходиться у відкритому доступі або у базі даних, до якої у Вас (чи організації, в мережі якої Ви здійснюєте пошук) є підписка.

scholar.google.com.ua

HighWire Press
Назва

Доступ до ресурсів видавничої платформи HighWire Press. Понад 3 000 журналів, більше 7 млн. анотованих рецензованих статей, з них близько 2, 5 млн. у вільному інтернет-доступі в повних текстах. Тематика: біологічні та гуманітарні науки, медичні та фізичні науки, соціальні науки та технології.

highwire.stanford.edu

HINARI
Назва

Доступ до тисяч журналів, книжок та інших інформаційних ресурсів за темами, що пов'язані з біомедициною і медициною.

https://portal.research4life.org/content/hinari

Hindawi Publishing Journals

Hindawi видає близько 450 журналів відкритого доступу, що охоплюють широке коло академічних дисциплін (хімія, комп'ютерні науки, екологічні науки, інженерія, математика, медицина, фармакологія, фізика, сільське господарство, біологія, стоматологія, енергетика, науки про Землю, матеріалознавство, догляд, Neuroscience, суспільні науки, ветеринарія).

www.hindawi.com

InTech
Назва

Повнотекстовий доступ до 2 917 книг видавництва InTech з різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство) і медицини. 10 наукових журналів відкритого доступу: International Journal of Advanced Robotic Systems; Nanomaterials and Nanotechnology; International Journal of Engineering Business Management; Exosomes and Microvesicles; International Food Risk Analysis Journal; International Journal of Water Sciences, Journal of Circulating.

www.intechopen.com

Journals4Free
Назва

Портал журналів відкритого доступу з понад 10 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.

journals4free.com

Medknow
Назва

Medknow Publication - найбільший видавець журналів відкритого доступу в галузі медицини - проект глобального видавця Wolters Kluwer Health. Публікує та надає вільний доступ до більше 350 рецензованих журналів.

https://www.wolterskluwer.com/en/solutions/medknow

Наукове видавництво Nature Publishing Group надає доступ до архіву журналу Nature. Науково-природничий популярний журнал очолює рейтинг з імпакт-факторів мультидисциплінарних журналів в Journal Citation Reports. Глибина архіву: з 1869 по 2011 роки.

http://www.nature.com/

OpenDOAR – Directory of Open Access Repositories

Директорія інституційних та тематичних відкритих електронних архівів. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями.Каталог інституційних та тематичних відкритих електронних архівів. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями. Сервіс запущений у 2005 році як результат спільного проекту між  Ноттінгемським  і  Лундським університетами, що фінансується OSI, Jisc, SPARC Europe і CURL.

https://v2.sherpa.ac.uk/opendoar/index.html

Oxford University Press

Ресурс забезпечує вільний доступ до повних текстів деяких статей з різних галузей знань, включаючи математичні, фізичні, соціальні та гуманітарні науки видавництва Оксфордського університету.

https://academic.oup.com/journals/

Pediatric Neurology Briefs

Провідний щомісячний журнал, який представляє огляд сучасних наукових досліджень і досягнень у галузі дитячої неврології та суміжних дисциплін. Автори надають докладні щомісячні зведення опублікованих статей та коментарі на основі власного досвіду.

www.pediatricneurologybriefs.com

PLoS Journals – Public Library of Science Journals

Повнотекстовий доступ до журналів відкритого доступу видавництва PLoS: PLoS Biology, PLoS Medicine, PLoS Computional Biology, PLoS Genetics, PLoS Pathogens, PLoS ONE, PLoS Neglected Tropical. Охоплює понад 200 дисциплін. Public Library of Science (PloS) - неприбуткова організація науковців, діяльність якої направлена на створення наукової та медичної літератури відкритого доступу. PLOS виникла в 2000 році, засновники - Гарольд Вармус, Патрік Браун і Майкл Айзен.

www.plos.org

PubMed
Назва

Бібліографічні бази даних Національної медичної бібліотеки (США) та Національного інституту здоров’я (США), що охоплюють різні медичні дисципліни. Містить понад 36 мільйонів посилань на біомедичну літературу з MEDLINE, наукових журналів про життя та онлайн-книг. Посилання можуть містити посилання на повний текстовий вміст із PubMed Central і веб-сайтів видавців. PubMed доступний в Інтернеті з 1996 року, був розроблений і підтримується Національним центром біотехнологічної інформації (NCBI) при Національній медичній бібліотеці США (NLM) , розташованій при Національному інституті здоров’я (NIH).

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/

PubMed Central
Назва

Відкритий цифровий архів журнальних статей з біомедичних і біологічних наук Національного інституту охорони здоров'я (США), розроблений Національним центром біотехнологічної інформації Національної медичної бібліотеки (США). В архіві зберігається 9,7 мільйони статей. Проект з’явивися у кінці 1980-х рр., був і продовжує залишатися безкоштовним сервісом (хоча окремі журнали з періодом ембарго тимчасово недоступні - від кількох місяців до півроку з моменту появи друкованого видання).

www.ncbi.nlm.nih.gov

Registry of Open Access Repositories (ROAR)

Директорія інституційних та тематичних відкритих електронних архівів. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 3500 е-архівах з усього світу. ROAR розміщено в Університеті Саутгемптона, Великобританія , і стало можливим завдяки фінансуванню JISC . ROAR є частиною мережі EPrints.org .

roar.eprints.org

SciELO
Назва

SciELO - це наукова електронна бібліотека онлайн, яка охоплює виборну колекцію бразильських наукових журналів. Бібліотека є невід'ємною частиною проекту, розробленого FAPESP - Fundação de Amparo à Pesquisa de Estadio de São Paulo, у партнерстві з BIREME - Латиноамериканським та Карибським центром інформації медичних наук. З 2002 року проект також підтримується CNPq - Conselho

National de Desenvolvimento Científico e Tecnológico.

https://scielo.org/

SpringerOpen
Назва

Проект видавництва Springer публікує та надає безкоштовний доступ до понад 200 наукових рецензованих журналів та понад 40 книжок в галузі природничих наук, техніки та медицини.

www.springeropen.com

Structure (NCBI)
Назва

Ресурс, розроблений Структурною групою відділу обчислювальної біології NCBI, надає вичерпну інформацію про бази даних та інструменти, що допомагають у вивченні макромолекулярних структур, доменів білка та їх класифікацій, біологічної активності мікромолекул, їх зв’язків та систем.

www.ncbi.nlm.nih.gov

Taylor & Francis
Назва

Надає вільний доступ до мільйонів бібліографічних описів і рефератів статей з більш 200 журналів з медицини та суміжних галузей. Глибина архіву варіюється від видання до видання, для більшості доступний архів починаючи з 1997 року.

www.tandfonline.com

The Cochrane Library

Кокранівська бібліотека - електронна база даних з доказової медицини, що містить систематичні огляди, реферати та дослідження з усіх галузей медицини та охорони здоров'я. Резюме оглядів доступні безкоштовно, а також передбачений самостійний пошук по серверу. Cochrane — міжнародна мережа зі штаб-квартирою у Великій Британії, зареєстрована неприбуткова організація та член Національної ради добровільних організацій Великобританії.

https://www.cochranelibrary.com/

The Journal of the American Medical Association (JAMA)

Один з провідних медичних журналів у світі, заснований в 1883 році. Має частково відкритий доступ.

https://jamanetwork.com/journals/jama

UNdata
Назва

Система доступу до баз даних ООН UNdata містить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ​тощо.

data.un.org

Wiley Open Access

Проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва John Wiley & Sons, Inc., в межах якого видаються рецензовані онлайнові журнали в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.

https://authorservices.wiley.com/open-research/open-access/index.html

WorldWideScience.org

Глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук наукової інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (близько 100 БД з понад 70 країн світу). WorldWideScience.org підтримується Управлінням наукової та технічної інформації Міністерства енергетики США у партнерстві з Міжнародною радою наукової та технічної інформації (ICSTI).

worldwidescience.org

Енциклопедія Брітаніка

«Британска енциклопедія» (лат. Encyclopædia Britannica), або «Британіка», — британо-американська універсальна енциклопедія, найстаріша англомовна універсальна енциклопедія. З 2012 року виключно у мультимедійному форматі. Видання 2013 року містило близько 40 000 статей. Права на торгову марку «Britannica» належать компанії Encyclopædia Britannica, Inc.

www.britannica.com

Медична енциклопедія

Медична енциклопедія Національної медичної бібліотеки США

medlineplus.gov

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України

База даних представляє видання НАН України з різних галузей знань. На травень 2014 р. містила 428 журналів.

dspace.nbuv.gov.ua/

Наукова періодика України (URAN)

Проект Наукова періодика України від URAN (Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі) представляє українські наукові фахові журнали з різних галузей знань на платформі OJS (Open Journal System). На липень 2014 року до проекту входить 47 видань.

journals.uran.ua

Наукова періодика України (НБУВ)

Портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляєжурнали відкритого доступу та збірники наукових праць, виданих в Україні, в основному, за 3 останні роки, але є і з глибоким архівом (від першого числа). Містить більше 2 200 назв видань (станом на травень 2014 р.).

http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?C21COM=F&I21DBN=UJRN&P21DBN=UJRN&S21CNR=20&Z21ID=#gsc.tab=0