Вадиму Шипуліну – 55 років

Дата:
27.08.2022 день
2022-08-27T00:00:00+03:00
2022-08-28T00:00:00+03:00

Вадиму Шипуліну – 55 роківВадим Петрович Шипулін, д. мед. н., професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, заслужений лікар України, член Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки, директор Національного музею медицини України. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України та відзначений подяками Прем’єр-міністра України.

У 1992 р. з відзнакою закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Захистив кандидатську і докторську дисертації. Сфера його наукових зацікавленостей – гастроентерологія, зокрема гепатологія. Автор понад 100 наукових праць, в тому числі монографії та навчального посібника. З 2016 року професор Шипулін очолює кафедру внутрішньої медицини № 1, яка під його керівництвом об’єднала досвідчених лікарів, які прагнуть до постійного вдосконалення медичних знань, впровадження нових методів діагностики і лікування різноманітних захворювань внутрішніх органів.

Вадим Петрович – відомий популяризатор медичної науки, автор книги з історії медицини. Імʼя професора Шипуліна внесено до Золотої Книги Пошани Київського медичного інституту.

Вадим Петрович Шипулін, д. мед. н., професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, заслужений лікар України, член Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки, директор Національного музею медицини України. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України та відзначений подяками Прем’єр-міністра України. У 1992 р. з відзнакою закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Захистив кандидатську і докторську дисертації. Сфера його наукових зацікавленостей – гастроентерологія, зокрема гепатологія. Автор понад 100 наукових праць, в тому числі монографії та навчального посібника. З 2016 року професор Шипулін очолює кафедру внутрішньої медицини № 1, яка під його керівництвом об’єднала досвідчених лікарів, які прагнуть до постійного вдосконалення медичних знань, впровадження нових методів діагностики і лікування різноманітних захворювань внутрішніх органів. Вадим Петрович – відомий популяризатор медичної науки, автор книги з історії медицини. Імʼя професора Шипуліна внесено до Золотої Книги Пошани Київського медичного інституту.