До 70 – річчя від дня народження Юрія Васильовича Вороненка, науковця – інтелектуала у галузі соціальної медицини, академіка НАМН України, члена Президії Національної академії медичних наук України, д.м.н., професора, дійсного члена низки громадських академій: Академії наук вищої освіти України, Європейської Академії природничих наук, АМН Польщі та Міжнародної медичної академії імені Альберта Швейцера, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки. З 2002 року по теперішній час – ректора Київської Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України.

З нагоди ювілею Юрія Васильовича Вороненка, у виставковій залі ННМБУ організовано книжкову виставку наукового боробку, присвяченого її величності – медичній науці та матеріалів про творчий життєвий шлях вченого.

На виставковому стенді представлені роботи науковця з менеджменту в медицині, організації та управління охорони здоров′я, низка книг, з аспектів соціальної медицини, навчально-методичні посібники. Серія ″Сімейна медицина″ – висвітлює актуальні питання у практиці сімейного лікаря, за всіма розділами медичної галузі.

Демонструється славний літопис – видання до Століття академії, про історичне минуле та кипуче сьогодення – ″Століття відданості освіті, науці та медицині″. Ця книга про місію науковців, педагогів та лікарів, які сумлінною багаторічною працею заслужили глибоку повагу, присвятивши своє життя мистецтву навчання професіоналів-медиків.

Від імені колективу ННМБ України, щиро вітаємо Юрія Васильовича, з Ювілеєм! Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров′я, та здійснення всіх задумів.