1 червня – День захисту дітей

Чи знаєте ви, що права дітей прописано у Конвенції ООН, прийнятою резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року? Цього року світ відзначає 30-річчя прийняття Конвенції.

Серед основних прав дітей:

  • право на життя і здоровий розвиток,
  • на сім’ю і турботу,
  • на освіту,
  • дозвілля,
  • свободу думки.

Інформація для небайдужих батьків!

В Національній науковій медичній бібліотеці України ви знайдете багато цікавого про: важливість грудного вигодовування немовлят, психологічний стан дітей, сексуальне виховання підлітків та багато іншої важливої інформації.

Серед найновіших надходжень: клінічна настанова «Харчування дітей перших років життя (0-23 місяці)», навчальний посібник «Практичні навички в педіатрії», монографія «Розумова працездатність, навчальне навантаження та спосіб життя сучасних школярів: гігієнічні аспекти», книги: «Найпоширеніші захворювання в дитячому віці», «Медична допомога дітям в Україні: реалії та перспективи», «Руководство по детской и подростковой психиатрии» в 2-х томах та багато інших.

Завітайте до бібліотеки і переконайтесь самі!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Чи знаєте ви, що права дітей прописано у Конвенції ООН, прийнятою резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року? Цього року світ відзначає 30-річчя прийняття Конвенції. Серед основних прав дітей:
  • право на життя і здоровий розвиток,
  • на сім’ю і турботу,
  • на освіту,
  • дозвілля,
  • свободу думки.
Інформація для небайдужих батьків! В Національній науковій медичній бібліотеці України ви знайдете багато цікавого про: важливість грудного вигодовування немовлят, психологічний стан дітей, сексуальне виховання підлітків та багато іншої важливої інформації. Серед найновіших надходжень: клінічна настанова «Харчування дітей перших років життя (0-23 місяці)», навчальний посібник «Практичні навички в педіатрії», монографія «Розумова працездатність, навчальне навантаження та спосіб життя сучасних школярів: гігієнічні аспекти», книги: «Найпоширеніші захворювання в дитячому віці», «Медична допомога дітям в Україні: реалії та перспективи», «Руководство по детской и подростковой психиатрии» в 2-х томах та багато інших. Завітайте до бібліотеки і переконайтесь самі!