14 лютого – міжнародний день дарування книг

Починаючи з 2012 року, 14 лютого, окрім відомого усім Дня Святого Валентина, відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

День дарування книг – свято, яке стало міжнародним завдяки американці Еммі Бродмур, яка на питання свого сина: Чому немає такого дня в році, коли люди дарують один одному книги просто так? – вирішила заохотити міжнародну спільноту до дарунків і за допомоги численних волонтерів ми сьогодні відмічаємо цей день, і звичайно даруємо книги.

Національна наукова медична бібліотека України щиро дякує усім дарувальникам, що поповнюють фонд бібліотеки цінними виданнями.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Починаючи з 2012 року, 14 лютого, окрім відомого усім Дня Святого Валентина, відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). День дарування книг – свято, яке стало міжнародним завдяки американці Еммі Бродмур, яка на питання свого сина: Чому немає такого дня в році, коли люди дарують один одному книги просто так? - вирішила заохотити міжнародну спільноту до дарунків і за допомоги численних волонтерів ми сьогодні відмічаємо цей день, і звичайно даруємо книги. Національна наукова медична бібліотека України щиро дякує усім дарувальникам, що поповнюють фонд бібліотеки цінними виданнями.