14 лютого – міжнародний день дарування книг

Починаючи з 2012 року, 14 лютого, окрім відомого усім Дня Святого Валентина, відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

День дарування книг – свято, яке стало міжнародним завдяки американці Еммі Бродмур, яка на питання свого сина: Чому немає такого дня в році, коли люди дарують один одному книги просто так? – вирішила заохотити міжнародну спільноту до дарунків і за допомоги численних волонтерів ми сьогодні відмічаємо цей день, і звичайно даруємо книги.

Національна наукова медична бібліотека України щиро дякує усім дарувальникам, що поповнюють фонд бібліотеки цінними виданнями.

Публікації на цю тему

Починаючи з 2012 року, 14 лютого, окрім відомого усім Дня Святого Валентина, відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). День дарування книг – свято, яке стало міжнародним завдяки американці Еммі Бродмур, яка на питання свого сина: Чому немає такого дня в році, коли люди дарують один одному книги просто так? - вирішила заохотити міжнародну спільноту до дарунків і за допомоги численних волонтерів ми сьогодні відмічаємо цей день, і звичайно даруємо книги. Національна наукова медична бібліотека України щиро дякує усім дарувальникам, що поповнюють фонд бібліотеки цінними виданнями.