18 квітня – День довкілля

″День довкілля″ – національне екологічне професійне свято з охорони навколишнього середовища, яке відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня.

Початок цього свята поклала Всеукраїнська акція ″Дерево – Життя″, яка проводилася в 1997-1998 роках, згідно до Указу президента України, і полягала в залученні населення держави до благоустрою та озеленення територій. Офіційно свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України ″Про День довкілля″ від 6 серпня 1998 року.

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців, громадських організацій, влади та всіх, хто піклується про природу, та безпеку навколишнього середовища.
Нажаль, цьогоріч карантин не дозволяє нам провести масові заходи прибирання та озеленення нашої прекрасної планети. Та зараз, як ніколи, ми вже не зможемо бути байдужими до екологічних проблем. Долучитися до дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Слідкуймо за своїм споживанням води, електроенергії; сортуймо сміття, бережімо кожну рослинку аби своїми діями зробити нашу домівку (планету Земля) кращою, чистішою. Це внесок в майбутнє наше і майбутнє наших дітей!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

″День довкілля″ - національне екологічне професійне свято з охорони навколишнього середовища, яке відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня. Початок цього свята поклала Всеукраїнська акція ″Дерево - Життя″, яка проводилася в 1997-1998 роках, згідно до Указу президента України, і полягала в залученні населення держави до благоустрою та озеленення територій. Офіційно свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України ″Про День довкілля″ від 6 серпня 1998 року. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців, громадських організацій, влади та всіх, хто піклується про природу, та безпеку навколишнього середовища. Нажаль, цьогоріч карантин не дозволяє нам провести масові заходи прибирання та озеленення нашої прекрасної планети. Та зараз, як ніколи, ми вже не зможемо бути байдужими до екологічних проблем. Долучитися до дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Слідкуймо за своїм споживанням води, електроенергії; сортуймо сміття, бережімо кожну рослинку аби своїми діями зробити нашу домівку (планету Земля) кращою, чистішою. Це внесок в майбутнє наше і майбутнє наших дітей!