2020 – рік медсестринства в Україні

В усьому світі більшість працівників охорони здоров’я – це медичні сестри. Проте, роль медсестер у нашому суспільстві, та навіть в медичному середовищі, залишається недооціненою. МОЗ України планує змінити цю ситуацію та запровадити європейські стандарти медсестринства.

Долучаючись до планів та заходів МОЗ України, фахівцями Національної наукової медичної бібліотеки України підготовлено книжкову виставку ″2020 – рік медсестринства в Україні″, яка протягом року буде поповнюватися актуальною інформацією та новими надходженнями до фондів бібліотеки.

Прийдешнього року МОЗ України планує об’єднати ресурси, знання та експертизу для створення дорожньої карти на 5-10 років. ″Медична сестра в Україні – це гідна, одна з провідних професій, котра сьогодні має бути шанована та гідно оплачуватись. Рік медсестринства, який ми оголошуємо в Україні, – це комплексний інструмент розбудови нового бачення і моделі медсестринства. Він включає питання освіти, практики, нової ролі медичної сестри в лікувальному процесі, а також лідерства в професії″, – сказала З. Скалецька. Тож спеціалісти бібліотеки готові до систематичного інформаційного супроводу заходів МОЗ України.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

В усьому світі більшість працівників охорони здоров'я - це медичні сестри. Проте, роль медсестер у нашому суспільстві, та навіть в медичному середовищі, залишається недооціненою. МОЗ України планує змінити цю ситуацію та запровадити європейські стандарти медсестринства. Долучаючись до планів та заходів МОЗ України, фахівцями Національної наукової медичної бібліотеки України підготовлено книжкову виставку ″2020 – рік медсестринства в Україні″, яка протягом року буде поповнюватися актуальною інформацією та новими надходженнями до фондів бібліотеки. Прийдешнього року МОЗ України планує об’єднати ресурси, знання та експертизу для створення дорожньої карти на 5-10 років. ″Медична сестра в Україні - це гідна, одна з провідних професій, котра сьогодні має бути шанована та гідно оплачуватись. Рік медсестринства, який ми оголошуємо в Україні, – це комплексний інструмент розбудови нового бачення і моделі медсестринства. Він включає питання освіти, практики, нової ролі медичної сестри в лікувальному процесі, а також лідерства в професії″, - сказала З. Скалецька. Тож спеціалісти бібліотеки готові до систематичного інформаційного супроводу заходів МОЗ України.