23 квітня – Всесвітній день книги і авторських прав

Як казав великий французький філософ і енциклопедист епохи Просвітництва Дені Дідро, люди перестають мислити, коли перестають читати.

В часи трагедії, яку переживає наш народ, особливо яскраво виступає різниця між вільним народом, спроможним мислити, і рабами, здатними лише ненавидіти свободу. Тож читайте, аналізуйте, робіть висновки. З кожною прочитаною книгою зростає наш інтелект і моральний дух. А це перший і найважливіший крок у перемозі над ворогом.

Читайте, розвивайтесь і ставайте авторами не тільки власного життя, а й життя свого народу!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Як казав великий французький філософ і енциклопедист епохи Просвітництва Дені Дідро, люди перестають мислити, коли перестають читати. В часи трагедії, яку переживає наш народ, особливо яскраво виступає різниця між вільним народом, спроможним мислити, і рабами, здатними лише ненавидіти свободу. Тож читайте, аналізуйте, робіть висновки. З кожною прочитаною книгою зростає наш інтелект і моральний дух. А це перший і найважливіший крок у перемозі над ворогом. Читайте, розвивайтесь і ставайте авторами не тільки власного життя, а й життя свого народу!