23 квітня – Всесвітній день книги і авторських прав

Як казав великий французький філософ і енциклопедист епохи Просвітництва Дені Дідро, люди перестають мислити, коли перестають читати.

В часи трагедії, яку переживає наш народ, особливо яскраво виступає різниця між вільним народом, спроможним мислити, і рабами, здатними лише ненавидіти свободу. Тож читайте, аналізуйте, робіть висновки. З кожною прочитаною книгою зростає наш інтелект і моральний дух. А це перший і найважливіший крок у перемозі над ворогом.

Читайте, розвивайтесь і ставайте авторами не тільки власного життя, а й життя свого народу!

Публікації на цю тему

Як казав великий французький філософ і енциклопедист епохи Просвітництва Дені Дідро, люди перестають мислити, коли перестають читати. В часи трагедії, яку переживає наш народ, особливо яскраво виступає різниця між вільним народом, спроможним мислити, і рабами, здатними лише ненавидіти свободу. Тож читайте, аналізуйте, робіть висновки. З кожною прочитаною книгою зростає наш інтелект і моральний дух. А це перший і найважливіший крок у перемозі над ворогом. Читайте, розвивайтесь і ставайте авторами не тільки власного життя, а й життя свого народу!