28 травня – Міжнародний день здоров’я жінок

Рішення охороняти здоров’я жінок було прийнято 28 травня 1987 року під час V Міжнародної наради з питань жіночого здоров’я у Коста-Ріці. З тих пір щорічно в світі відзначається ″Міжнародний день здоров’я жінок″, або ″Міжнародний день дій з охорони жіночого здоров’я″.

Цей день покликаний нагадувати всім, що здоров’я жінки має величезне значення для будь-якої нації, адже турбота про жінку – впевненість у майбутньому.

Право жінки на всебічне і повне обслуговування для підтримки сексуального та репродуктивного здоров’я позначено в міжнародних угодах про права людини і гарантує право на життя, здоров’я і конфіденційність.

Медики нагадують про те, що регулярний догляд за собою і своїм здоров’ям, здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних оглядів: консультування сімейних лікарів, акушерів-гінекологів, УЗД щитоподібної залози, молочної залози, гормональне обстеження, профілактичне відвідування стоматолога, тощо – запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Сучасна медицина та тенденція зростання в суспільстві свідомого прийняття здорового способу життя, сприяють підвищенню тривалості та покращенню якості життя у цілому.

Публікації на цю тему

Рішення охороняти здоров’я жінок було прийнято 28 травня 1987 року під час V Міжнародної наради з питань жіночого здоров’я у Коста-Ріці. З тих пір щорічно в світі відзначається ″Міжнародний день здоров’я жінок″, або ″Міжнародний день дій з охорони жіночого здоров’я″. Цей день покликаний нагадувати всім, що здоров’я жінки має величезне значення для будь-якої нації, адже турбота про жінку - впевненість у майбутньому. Право жінки на всебічне і повне обслуговування для підтримки сексуального та репродуктивного здоров’я позначено в міжнародних угодах про права людини і гарантує право на життя, здоров’я і конфіденційність. Медики нагадують про те, що регулярний догляд за собою і своїм здоров’ям, здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних оглядів: консультування сімейних лікарів, акушерів-гінекологів, УЗД щитоподібної залози, молочної залози, гормональне обстеження, профілактичне відвідування стоматолога, тощо – запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці. Сучасна медицина та тенденція зростання в суспільстві свідомого прийняття здорового способу життя, сприяють підвищенню тривалості та покращенню якості життя у цілому.