30 років Незалежності України

Здобуття власної держави для українців розпочалося ще задовго до проголошення незалежності у 1991 році. Розпочинати можна з часів Київської Русі, Гетьманщини, проголошення незалежності УНР 1918-го року… Також варто врахувати визвольний рух, протести, підпілля під час СРСР. Тож Незалежність не далася нам без крові. А з 20-х до 80-х років пролилося дуже багато крові за волю і суверенність держави Україна.

Українці завжди прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди, та попри все, протягом століть ми боролися за свою свободу, і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її.

Цьогоріч українці святкують 30 років Незалежності своєї країни. Всі ці роки ми відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники ціною власного життя, відстоюють незалежність молодої держави, що вибрала європейський шлях розвитку, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Бережімо нашу Незалежність! Зі святом вас, дорогі співвітчизники! Зичимо оптимізму, віри в майбутнє і гарного настрою!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Здобуття власної держави для українців розпочалося ще задовго до проголошення незалежності у 1991 році. Розпочинати можна з часів Київської Русі, Гетьманщини, проголошення незалежності УНР 1918-го року... Також варто врахувати визвольний рух, протести, підпілля під час СРСР. Тож Незалежність не далася нам без крові. А з 20-х до 80-х років пролилося дуже багато крові за волю і суверенність держави Україна. Українці завжди прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди, та попри все, протягом століть ми боролися за свою свободу, і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її. Цьогоріч українці святкують 30 років Незалежності своєї країни. Всі ці роки ми відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники ціною власного життя, відстоюють незалежність молодої держави, що вибрала європейський шлях розвитку, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Бережімо нашу Незалежність! Зі святом вас, дорогі співвітчизники! Зичимо оптимізму, віри в майбутнє і гарного настрою!