30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Шановні бібліотечні працівники!

Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня! З нагоди професійного свята бажаємо міцного здоров`я й миру, добра і злагоди, нових ідей та професійних звершень!

Бібліотеки – головні скарбниці знань та духовних надбань людства.
Неможливо переоцінити їх значення та роль як наукових, просвітницьких та культурних осередків у сучасному інформаційному просторі. Задовольняючи різноманітні запити користувачів, бібліотеки створюють нерозривний взаємозв`язок між минулим та сьогоденням, сприяють піднесенню духовного та інтелектуального рівня громадян.

Праця бібліотечних працівників має бути гідно поцінована у суспільстві, адже скромність та відданість служінню книзі викликають глибоку повагу!

Найкраще про цінність бібліотек сказав Микола Реріх: «Там, де процвітають бібліотеки, там мир і благодать, повага до людства і успішне вирішення найважчих соціальних проблем».

Публікації на цю тему

Шановні бібліотечні працівники! Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня! З нагоди професійного свята бажаємо міцного здоров`я й миру, добра і злагоди, нових ідей та професійних звершень! Бібліотеки – головні скарбниці знань та духовних надбань людства. Неможливо переоцінити їх значення та роль як наукових, просвітницьких та культурних осередків у сучасному інформаційному просторі. Задовольняючи різноманітні запити користувачів, бібліотеки створюють нерозривний взаємозв`язок між минулим та сьогоденням, сприяють піднесенню духовного та інтелектуального рівня громадян. Праця бібліотечних працівників має бути гідно поцінована у суспільстві, адже скромність та відданість служінню книзі викликають глибоку повагу! Найкраще про цінність бібліотек сказав Микола Реріх: «Там, де процвітають бібліотеки, там мир і благодать, повага до людства і успішне вирішення найважчих соціальних проблем».