30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Шановні бібліотекарі, читачі і партнери!

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає всіх з Всеукраїнським днем бібліотек!

Невипадково професійне свято збігається з християнським – днем Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Зичимо всім працівникам бібліотек завжди мати віру у власні сили, плекати надію на торжество знань і мудрості, відчувати любов до бібліотечної справи і читачів, а також бажаємо миру, здоров’я і благополуччя!

І нехай вічно триває діалог успішного союзу «Бібліотека-Читач-Книга»!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Шановні бібліотекарі, читачі і партнери! Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає всіх з Всеукраїнським днем бібліотек! Невипадково професійне свято збігається з християнським – днем Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Зичимо всім працівникам бібліотек завжди мати віру у власні сили, плекати надію на торжество знань і мудрості, відчувати любов до бібліотечної справи і читачів, а також бажаємо миру, здоров’я і благополуччя! І нехай вічно триває діалог успішного союзу «Бібліотека-Читач-Книга»!