30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек!

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає всіх колег із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

Бажаємо, щоб бібліотечні будні дарували щирі посмішки користувачів, цікаві книги, улюблені квіти, яскраві події та приємні зустрічі!

Зичимо всім працівникам бібліотек життєвої енергії, віри у власні сили, успішного професійного розвитку і наснаги, а також миру, доброго здоров’я і благополуччя!

Всім Віри, Надії і Любові!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає всіх колег із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек! Бажаємо, щоб бібліотечні будні дарували щирі посмішки користувачів, цікаві книги, улюблені квіти, яскраві події та приємні зустрічі! Зичимо всім працівникам бібліотек життєвої енергії, віри у власні сили, успішного професійного розвитку і наснаги, а також миру, доброго здоров’я і благополуччя! Всім Віри, Надії і Любові!