30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Шановні друзі, колеги, читачі і партнери!

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України не припиняв свою роботу і після 24 лютого, деякий час продовжував надавати інформаційні запити і послуги онлайн. Ми працюємо вже більше ніж 90 років і несемо світло знань в ім’я здоров’я і Перемоги!

Але, на жаль, не всі колеги цьогоріч можуть відзначити професійне свято у своїй країні, у своїй бібліотеці і на своєму робочому місці. Війська загарбників пошкодили або зруйнували майже 60 бібліотек, близько 4 тисячі бібліотек опинилися на тимчасово окупованій території, знищуються книги з української історії та літератури.

Наразі більшість бібліотек, зокрема і медичних, перетворилися у центри волонтерської допомоги Збройним силам України, біженцям та тимчасово переміщеним особам.

Вітаємо всіх причетних з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Передаємо сердечні вітання і бажаємо незламної Віри в ЗСУ і в Перемогу, світлої Надії на краще майбутнє нашої держави і кожного з нас, щирої Любові до людей, до своєї країни і бібліотечної справи, миру, здоров’я і благополуччя!

Бібліотека об’єднує людей для спільної дії, для Перемоги!

Тетяна Остапенко,
в.о. Генерального директора
Національної наукової медичної бібліотеки України

Публікації на цю тему

Шановні друзі, колеги, читачі і партнери! Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України не припиняв свою роботу і після 24 лютого, деякий час продовжував надавати інформаційні запити і послуги онлайн. Ми працюємо вже більше ніж 90 років і несемо світло знань в ім’я здоров’я і Перемоги! Але, на жаль, не всі колеги цьогоріч можуть відзначити професійне свято у своїй країні, у своїй бібліотеці і на своєму робочому місці. Війська загарбників пошкодили або зруйнували майже 60 бібліотек, близько 4 тисячі бібліотек опинилися на тимчасово окупованій території, знищуються книги з української історії та літератури. Наразі більшість бібліотек, зокрема і медичних, перетворилися у центри волонтерської допомоги Збройним силам України, біженцям та тимчасово переміщеним особам. Вітаємо всіх причетних з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Передаємо сердечні вітання і бажаємо незламної Віри в ЗСУ і в Перемогу, світлої Надії на краще майбутнє нашої держави і кожного з нас, щирої Любові до людей, до своєї країни і бібліотечної справи, миру, здоров’я і благополуччя! Бібліотека об’єднує людей для спільної дії, для Перемоги! Тетяна Остапенко, в.о. Генерального директора Національної наукової медичної бібліотеки України