Вітаємо Раїсу Іванівну Павленко

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітає генерального директора, заслуженого працівника культури України Раїсу Іванівну Павленко з 60-річним ювілеєм трудової діяльності!

Раїса Іванівна присвятила своє життя благородній справі – служінню книзі та підготувала не одне покоління висококваліфікованих фахівців бібліотечної справи.

Дорога наша Берегине! Ми вдячні Вам за прекрасні умови праці, щиру турботу, можливість професійного зростання та творчої самореалізації. Нехай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, добром та радісним настроєм!

З глибокою шаною і любов’ю, Ваш колектив!

«Приносити людям радість, нову, найнеобхіднішу інформацію заради здоров’я фізичного і духовного – найкраща робота в світі» – переконана Раїса Іванівна Павленко.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітає генерального директора, заслуженого працівника культури України Раїсу Іванівну Павленко з 60-річним ювілеєм трудової діяльності! Раїса Іванівна присвятила своє життя благородній справі – служінню книзі та підготувала не одне покоління висококваліфікованих фахівців бібліотечної справи. Дорога наша Берегине! Ми вдячні Вам за прекрасні умови праці, щиру турботу, можливість професійного зростання та творчої самореалізації. Нехай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, добром та радісним настроєм! З глибокою шаною і любов'ю, Ваш колектив! «Приносити людям радість, нову, найнеобхіднішу інформацію заради здоров'я фізичного і духовного – найкраща робота в світі» - переконана Раїса Іванівна Павленко.