88 років працює наша бібліотека!

Щиро вітаємо колег, читачів та співробітників Національної наукової медичної бібліотеки України!

Шостого листопада 1930 року Київська державна медична бібліотека Народного Комісаріату охорони здоров’я України відкрила свої двері для медичної спільноти.

Наша бібліотека пройшла славетний шлях становлення, надала можливість багатьом поколінням медиків стати високопрофесійними фахівцями, які зробили вагомий внесок у медичну науку не лише України, але й викарбували свої імена золотими літерами у світовій науці.

Нині, зберігаючи та пропагуючи скарби медичних знань, ви плекаєте любов до книги та жагу знань, відроджуєте науку, культуру та освіту.

Завдяки професіоналізму та самовідданій праці Бібліотека стала запорукою визнання далеко за кордонами рідної землі.

Хочемо побажати всім і бути достойними представниками справжньої інтелектуальної еліти непереможної, самодостатньої української нації. Успіхів, здобутків, натхнення і поступального руху вперед.

Публікації на цю тему

Щиро вітаємо колег, читачів та співробітників Національної наукової медичної бібліотеки України! Шостого листопада 1930 року Київська державна медична бібліотека Народного Комісаріату охорони здоров’я України відкрила свої двері для медичної спільноти. Наша бібліотека пройшла славетний шлях становлення, надала можливість багатьом поколінням медиків стати високопрофесійними фахівцями, які зробили вагомий внесок у медичну науку не лише України, але й викарбували свої імена золотими літерами у світовій науці. Нині, зберігаючи та пропагуючи скарби медичних знань, ви плекаєте любов до книги та жагу знань, відроджуєте науку, культуру та освіту. Завдяки професіоналізму та самовідданій праці Бібліотека стала запорукою визнання далеко за кордонами рідної землі. Хочемо побажати всім і бути достойними представниками справжньої інтелектуальної еліти непереможної, самодостатньої української нації. Успіхів, здобутків, натхнення і поступального руху вперед.