9 листопада відзначається День української писемності та мови

Традиційно, вже 21-й рік поспіль, в цей день проходить флешмоб – «Радіодиктант національної єдності». Мова є не тільки ознакою культурної приналежності людини, але й, як сказав учасник сьогоднішньої акції Посол ЄС в Україні Матті Маасікас, «вікном в серце народу».

Співробітники Національної наукової медичної бібліотеки України цього року вперше приєдналися до флешмобу. Більше 20 працівників разом з в.о. генерального директора Тетяною Остапенко вирішили взяти участь в акції.

Ми майже розучилися писати ручкою на папері, тому багатьом було важко встигати за Юрієм Андруховичем, який не тільки читав, але й був автором тексту. Письменник розкрив таємницю – це фрагмент вступної частини майбутнього роману.

Не так важливо чи гарно ми написали цього року диктант, головне відчути себе частиною великої української спільноти. Щодо практичного боку участі в акції – тепер ми точно знаємо, які правила українського правопису слід повторити.

Публікації на цю тему

Традиційно, вже 21-й рік поспіль, в цей день проходить флешмоб – «Радіодиктант національної єдності». Мова є не тільки ознакою культурної приналежності людини, але й, як сказав учасник сьогоднішньої акції Посол ЄС в Україні Матті Маасікас, «вікном в серце народу». Співробітники Національної наукової медичної бібліотеки України цього року вперше приєдналися до флешмобу. Більше 20 працівників разом з в.о. генерального директора Тетяною Остапенко вирішили взяти участь в акції. Ми майже розучилися писати ручкою на папері, тому багатьом було важко встигати за Юрієм Андруховичем, який не тільки читав, але й був автором тексту. Письменник розкрив таємницю – це фрагмент вступної частини майбутнього роману. Не так важливо чи гарно ми написали цього року диктант, головне відчути себе частиною великої української спільноти. Щодо практичного боку участі в акції – тепер ми точно знаємо, які правила українського правопису слід повторити.