Акредитація закладу охорони здоров’я

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Алгоритм і послідовність підготовки та проведення акредитації закладу охорони здоров’я»

Початок: 25 червня, 11.00

Місце зустрічі: Zoom

Спікер: Ольга Худошина, головний спеціаліст відділу моніторингу, аналізу та контролю якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування Управління контролю якості надання медичної допомоги МОЗ України.

Про що: На майстер-класі буде розглянуто алгоритм подачі документів для
проведення акредитації закладу охорони здоров’я; поговоримо про підстави для відмови в акредитації; обговоримо зміни щодо порядку проведення акредитації; навіщо проводити самоакредитацію закладу охорони здоров’я; особливості проведення акредитації закладу охорони здоров’я на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ.

Цільова аудиторія: лікарі всіх спеціальностей, організацій та управлінь охорони здоров’я, а також всі спеціальності професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я.

Номер заходу БПР: 3702980

Кількість балів БПР: 10

Зареєструватися можна за посиланням: https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-na-temu-alhorytm-i-poslidovnist-pidhotovky-ta-provedennya-akredytatsiyi

Публікації на цю тему

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Алгоритм і послідовність підготовки та проведення акредитації закладу охорони здоров’я» Початок: 25 червня, 11.00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Ольга Худошина, головний спеціаліст відділу моніторингу, аналізу та контролю якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування Управління контролю якості надання медичної допомоги МОЗ України. Про що: На майстер-класі буде розглянуто алгоритм подачі документів для проведення акредитації закладу охорони здоров’я; поговоримо про підстави для відмови в акредитації; обговоримо зміни щодо порядку проведення акредитації; навіщо проводити самоакредитацію закладу охорони здоров’я; особливості проведення акредитації закладу охорони здоров'я на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ. Цільова аудиторія: лікарі всіх спеціальностей, організацій та управлінь охорони здоров’я, а також всі спеціальності професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я. Номер заходу БПР: 3702980 Кількість балів БПР: 10 Зареєструватися можна за посиланням: https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-na-temu-alhorytm-i-poslidovnist-pidhotovky-ta-provedennya-akredytatsiyi