АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ВОЄННОЇ МЕДИЦИНИ

У книгах, представлених на виставці висвітлені питання військової охорони здоров’я військовослужбовців, оцінки ефективності діяльності військово-медичної служби, санітарно-епідеміологічного нагляду, деякі аспекти використання біотехнології з метою виявлення і розробки нових препаратів для діагностики, профілактики, лікування та ін.


 

У книгах воєнної тематики висвітлюються сучасні напрямки реформування і розвитку медичного забезпечення Збройних Сил України. Розглядаються найбільш важливі питання щодо захисту військ і населення від зброї масового ураження, санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення миротворчих контингентів Збройних сил України та ін.


 

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

У книгах, представлених на виставці висвітлені питання військової охорони здоров’я військовослужбовців, оцінки ефективності діяльності військово-медичної служби, санітарно-епідеміологічного нагляду, деякі аспекти використання біотехнології з метою виявлення і розробки нових препаратів для діагностики, профілактики, лікування та ін.   У книгах воєнної тематики висвітлюються сучасні напрямки реформування і розвитку медичного забезпечення Збройних Сил України. Розглядаються найбільш важливі питання щодо захисту військ і населення від зброї масового ураження, санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення миротворчих контингентів Збройних сил України та ін.