Актуальні питання дитячої гепатології

17–18 травня 2018 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у науково – практичній конференції з міжнародною участю ″Актуальні питання дитячої гепатології″, присвяченої 25-й річниці Національної академії медичних наук України, яка відбулась у конференц-залі ДУ ″Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук′янової НАМН України″.

На виставковому стенді Бібліотеки демонструвались книжкові фонди ННМБУ з даної тематики: клініка, діагностика, лікування та профілактика захворювань печінки у дітей, дитячої гепатології, фармакотерапії, хірургічного лікування печінки та трансплантації. Запропонована фахова література із фондів ННМБУ викликала жвавий інтерес у організаторів та учасників конференції. Спеціалісти бібліотеки знайомили користувачів мережі медичних бібліотек України з біблітечно-інформаційним сервісом, бібліографічними продуктом бібліотеки. Автори навчального посібника ″Невідкладні стани в педіатричній практиці″ – професор Ю.В. Марушко та доцент С.М. Ярославська подякували бібліотеці за популяризацію медичних знань. Приємні слова подяки за популяризацію медичної книги – працівникам ННМБУ – висловили учасники конференції міст Дніпра, Запоріжжя, Одеси та ін.

За партнерство, інформаційний супровід та підтримку, оргкомітет науково – практичної конференції нагородив Бібліотеку сертифікованим Дипломом партнера – учасника. У Програмі конференції, в рубриці ″Медіа партнери″ розміщено логотип ННМБУ.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

17–18 травня 2018 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у науково – практичній конференції з міжнародною участю ″Актуальні питання дитячої гепатології″, присвяченої 25-й річниці Національної академії медичних наук України, яка відбулась у конференц-залі ДУ ″Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук′янової НАМН України″. На виставковому стенді Бібліотеки демонструвались книжкові фонди ННМБУ з даної тематики: клініка, діагностика, лікування та профілактика захворювань печінки у дітей, дитячої гепатології, фармакотерапії, хірургічного лікування печінки та трансплантації. Запропонована фахова література із фондів ННМБУ викликала жвавий інтерес у організаторів та учасників конференції. Спеціалісти бібліотеки знайомили користувачів мережі медичних бібліотек України з біблітечно-інформаційним сервісом, бібліографічними продуктом бібліотеки. Автори навчального посібника ″Невідкладні стани в педіатричній практиці″ - професор Ю.В. Марушко та доцент С.М. Ярославська подякували бібліотеці за популяризацію медичних знань. Приємні слова подяки за популяризацію медичної книги – працівникам ННМБУ – висловили учасники конференції міст Дніпра, Запоріжжя, Одеси та ін. За партнерство, інформаційний супровід та підтримку, оргкомітет науково – практичної конференції нагородив Бібліотеку сертифікованим Дипломом партнера – учасника. У Програмі конференції, в рубриці ″Медіа партнери″ розміщено логотип ННМБУ.