АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ І кв. 2019 р

У книгах, представлених на виставці, відображені питання лікувально-профілактичного забезпечення військ Збройних Сил України, сучасної діагностики та лікування поранень різної локалізації, політравм та інфекційних ускладнень.

Висвітлені проблеми надання першої медичної допомоги пораненим в зонах бойових дій, а також їх фізичної та психологічної реабілітації.

Наведені результати експериментальних досліджень, клінічних випробувань нових лікарських засобів та розробки нових способів оперативних втручань.

[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/voenna_med_1kv.pdf” width=”80%” height=”480px” download=”all” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

У книгах, представлених на виставці, відображені питання лікувально-профілактичного забезпечення військ Збройних Сил України, сучасної діагностики та лікування поранень різної локалізації, політравм та інфекційних ускладнень. Висвітлені проблеми надання першої медичної допомоги пораненим в зонах бойових дій, а також їх фізичної та психологічної реабілітації. Наведені результати експериментальних досліджень, клінічних випробувань нових лікарських засобів та розробки нових способів оперативних втручань. [embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/voenna_med_1kv.pdf" width="80%" height="480px" download="all" viewer="google"]