Аспекти психологічної допомоги дітям

Зливков В., Лукомська С. Діти війни: теоретико-методичні і практичні аспекти психологічної допомоги. Київ. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М. М., 2022. – 96 с.

Нове видання, присвячене аналізу сучасних теоретико-методичних і практичних підходів щодо психологічної допомоги дітям.

Аспекти психологічної допомоги дітям

Автор посібника Валерій Зливков, канд. психол. н., доцент, зав. лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, який студентом штудіював науку в читальному залі #ННМБУ особисто передав примірник з дарчим підписом до нашої бібліотеки.

Книга написана у співавторстві з колегою – кризовим психологом Світланою Лукомською, канд. психол. н., с. н. с.

У підручнику окреслено особливості психосоціальної допомоги та психотерапевтичних втручань, зокрема основні моделі допомоги дітям війни, ефективні у різних країнах (Боснії та Герцоговини, Палестини, Хорватії, Лівану, Сирії), а також можливості адаптації зарубіжних методик психосоціальної підтримки дітей війни до реалій України.

Посібник адресовано широкому колу практичних психологів, педагогів, соціальних працівників та усіх, хто цікавиться психологічною допомогою дітям в умовах війни.

Війна – це більше колективний, а не індивідуальний досвід, а тому не можна ігнорувати руйнування соціальних світів дорослих і дітей, насамперед це стосується зміни світосприйняття на рівні цінностей, втрати відчуття «безпечного і контрольованого світу», який дітям забезпечують саме дорослі.

Публікації на цю тему

Зливков В., Лукомська С. Діти війни: теоретико-методичні і практичні аспекти психологічної допомоги. Київ. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М. М., 2022. – 96 с. Нове видання, присвячене аналізу сучасних теоретико-методичних і практичних підходів щодо психологічної допомоги дітям. Автор посібника Валерій Зливков, канд. психол. н., доцент, зав. лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, який студентом штудіював науку в читальному залі #ННМБУ особисто передав примірник з дарчим підписом до нашої бібліотеки. Книга написана у співавторстві з колегою – кризовим психологом Світланою Лукомською, канд. психол. н., с. н. с. У підручнику окреслено особливості психосоціальної допомоги та психотерапевтичних втручань, зокрема основні моделі допомоги дітям війни, ефективні у різних країнах (Боснії та Герцоговини, Палестини, Хорватії, Лівану, Сирії), а також можливості адаптації зарубіжних методик психосоціальної підтримки дітей війни до реалій України. Посібник адресовано широкому колу практичних психологів, педагогів, соціальних працівників та усіх, хто цікавиться психологічною допомогою дітям в умовах війни. Війна – це більше колективний, а не індивідуальний досвід, а тому не можна ігнорувати руйнування соціальних світів дорослих і дітей, насамперед це стосується зміни світосприйняття на рівні цінностей, втрати відчуття «безпечного і контрольованого світу», який дітям забезпечують саме дорослі.