Атестація працівників медичних бібліотек

19-20 жовтня в ННМБУ відбулася онлайн атестація працівників медичних бібліотек України. Ця подія в такому форматі відбувалась вперше. В атестації взяли участь директори та провідні спеціалісти бібліотек: Харківського національного медичного університету, Полтавського, Одеського державних медичних університетів, ЧеркаськоЇ медичноЇ академії, Харківської і Запорізької державних медичних академій післядипломної освіти, Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, наукової бібліотеки Львівського НДІ епідеміології і гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Пройшли атестацію також бібліотечні працівники Старобільського та Лисичанського медичних коледжів Луганської області, територій, підконтрольних Україні та бібліотек медичних коледжів Київської області.

Всі працівники показали себе високопрофесійними фахівцями, які вболівають за свою справу і в складних умовах пандемії та карантинних обмежень продовжують здійснювати бібліотечно-інформаційне забезпечення медичної освіти, науки та практикуючої охорони здоров’я.

Публікації на цю тему

19-20 жовтня в ННМБУ відбулася онлайн атестація працівників медичних бібліотек України. Ця подія в такому форматі відбувалась вперше. В атестації взяли участь директори та провідні спеціалісти бібліотек: Харківського національного медичного університету, Полтавського, Одеського державних медичних університетів, ЧеркаськоЇ медичноЇ академії, Харківської і Запорізької державних медичних академій післядипломної освіти, Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, наукової бібліотеки Львівського НДІ епідеміології і гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Пройшли атестацію також бібліотечні працівники Старобільського та Лисичанського медичних коледжів Луганської області, територій, підконтрольних Україні та бібліотек медичних коледжів Київської області. Всі працівники показали себе високопрофесійними фахівцями, які вболівають за свою справу і в складних умовах пандемії та карантинних обмежень продовжують здійснювати бібліотечно-інформаційне забезпечення медичної освіти, науки та практикуючої охорони здоров'я.