Бактеріологічні принципи антибіотикотерапії

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему «Бактеріологічні принципи антибіотикотерапії»

Початок: 22 квітня, 11:00
Місце зустрічі: Zoom

Спікер: Катерина Руднєва, практикуючий лікар-бактеріолог з досвідом роботи понад 10 років, асистент кафедри мікробіології та паразитології з основами імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Про що: на цьому майстер-класі буде розглянуто класифікацію антибактеріальних препаратів та їх розподіл відповідно наказу МОЗ України №823; механізм дії основних груп антибіотиків; види антибіотикотерапії (емпірична, моно- та комбінована терапія), а також явище синергії; принципи створення антибіотикограми; EUCACT для клініциста та особливості застосування та комбінації антибактеріальних препаратів; антибіотикорезистентність та її основні механізми; поняття природної (очікувані фенотипи) і набутої стійкості грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (MRSA/VRE); види, поширеність, способи виявлення бета-лактамаз та їх інгібітори; протидія розповсюдженню набутої резистентності.

Цільова аудиторія: лікарі всіх спеціальностей, зокрема бактеріологи, вірусологи, епідеміологи, а також всі спеціалісти з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я.

Вартість участі — 1200 грн
Кількість балів БПР: 10

Зареєструватися >>>>>>

Публікації на цю тему

Continue to the category
Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему «Бактеріологічні принципи антибіотикотерапії» Початок: 22 квітня, 11:00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Катерина Руднєва, практикуючий лікар-бактеріолог з досвідом роботи понад 10 років, асистент кафедри мікробіології та паразитології з основами імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Про що: на цьому майстер-класі буде розглянуто класифікацію антибактеріальних препаратів та їх розподіл відповідно наказу МОЗ України №823; механізм дії основних груп антибіотиків; види антибіотикотерапії (емпірична, моно- та комбінована терапія), а також явище синергії; принципи створення антибіотикограми; EUCACT для клініциста та особливості застосування та комбінації антибактеріальних препаратів; антибіотикорезистентність та її основні механізми; поняття природної (очікувані фенотипи) і набутої стійкості грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (MRSA/VRE); види, поширеність, способи виявлення бета-лактамаз та їх інгібітори; протидія розповсюдженню набутої резистентності. Цільова аудиторія: лікарі всіх спеціальностей, зокрема бактеріологи, вірусологи, епідеміологи, а також всі спеціалісти з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я. Вартість участі — 1200 грн Кількість балів БПР: 10 Зареєструватися >>>>>>