Благодійна виставка на допомогу ЗСУ

05 вересня 2023 року у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулось відкриття благодійної виставки-продажу картин хірурга, професора, заслуженого лікаря України Миколи Івановича Тутченка.

Виставку організовано за мети допомоги ЗСУ. Відкриття виставки відвідали та задонатили свідомі українці, журналісти, колеги та однодумці художника, читачі бібліотеки, кияни та гості Києва.

На відкритті благодійного заходу виступили поважні гості: автор, професор – Микола Іванович Тутченко, перший проректор НМУ імені О.О. Богомольця, професор – Олександр Миколайович Науменко, режисер Інтеграційного театру-клубу «Будьмо» Клінічної лікарні «Психіатрія» – Сергій Ененберг, членкиня Спілки художників України – Галина Максименко, психолог, волонтер – Микола Матяхін, журналістка інтернет видання «Вечірній Київ» – Тетяна Асадчева, особистий кореспондент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Вячеслав Негребецький та присутні відвідувачі. З авторсько піснею на гітарі виступила донька фронтовика – Дар’я Василенко.

Наша бібліотека – це відома історична будівля у самому середмісті Києва, вона просякнута духом поважної родини меценатів і благодійників – Терещенків. Починаючи з 2014 року колектив бібліотеки відправляє допомогу військовим на передову лінію фронтів та організовує благодійні заходи з метою донатів на ЗСУ.

За реєстром художника, експозиція виставки нараховує понад 100 робіт різного розміру, виконаних в різних жанрах пейзажу, натюрморту, портрету тощо, в техніці живопису олійними фарбами. Вхід до перегляду основної експозиції виставки за донат, бажано починаючи від 1 гривні.

Виставка триватиме до жовтня 2023 року. Просимо небайдужих долучатися до збору на допомогу нашим захисникам.

Донати за реквізитами:

номер карти monobank: 5375 4112 0719 1482
МЕТА ВИСТАВКИ – збір 500 тисяч гривень для ЗСУ, що потребують
підсилювачі для дронів, тепловізійні приціли, причіпи та ремонт авто, тощо.

92-ї бригади третього батальйону

Окрема 1225. Інженерно-саперного батальйону, 112 бригада

112 бригада 129 – го батальйону

241 бригада 205 – го батальйону

Звіти і чеки на сторінці в інстаграм.

Місце проведення:

м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 7

Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України

Контакти:

Людмила Михайлівна Коломієць, завідувач відділу соціокультурної діяльності ННМБУ (067) 450-83-71;

Микола Матяхін Олександрович психолог, волонтер (063) 279 78 64

Публікації на цю тему

05 вересня 2023 року у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулось відкриття благодійної виставки-продажу картин хірурга, професора, заслуженого лікаря України Миколи Івановича Тутченка. Виставку організовано за мети допомоги ЗСУ. Відкриття виставки відвідали та задонатили свідомі українці, журналісти, колеги та однодумці художника, читачі бібліотеки, кияни та гості Києва. На відкритті благодійного заходу виступили поважні гості: автор, професор - Микола Іванович Тутченко, перший проректор НМУ імені О.О. Богомольця, професор - Олександр Миколайович Науменко, режисер Інтеграційного театру-клубу «Будьмо» Клінічної лікарні «Психіатрія» - Сергій Ененберг, членкиня Спілки художників України - Галина Максименко, психолог, волонтер - Микола Матяхін, журналістка інтернет видання «Вечірній Київ» - Тетяна Асадчева, особистий кореспондент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Вячеслав Негребецький та присутні відвідувачі. З авторсько піснею на гітарі виступила донька фронтовика - Дар'я Василенко. Наша бібліотека – це відома історична будівля у самому середмісті Києва, вона просякнута духом поважної родини меценатів і благодійників – Терещенків. Починаючи з 2014 року колектив бібліотеки відправляє допомогу військовим на передову лінію фронтів та організовує благодійні заходи з метою донатів на ЗСУ. За реєстром художника, експозиція виставки нараховує понад 100 робіт різного розміру, виконаних в різних жанрах пейзажу, натюрморту, портрету тощо, в техніці живопису олійними фарбами. Вхід до перегляду основної експозиції виставки за донат, бажано починаючи від 1 гривні. Виставка триватиме до жовтня 2023 року. Просимо небайдужих долучатися до збору на допомогу нашим захисникам. Донати за реквізитами: номер карти monobank: 5375 4112 0719 1482 МЕТА ВИСТАВКИ – збір 500 тисяч гривень для ЗСУ, що потребують підсилювачі для дронів, тепловізійні приціли, причіпи та ремонт авто, тощо. 92-ї бригади третього батальйону Окрема 1225. Інженерно-саперного батальйону, 112 бригада 112 бригада 129 – го батальйону 241 бригада 205 – го батальйону Звіти і чеки на сторінці в інстаграм. Місце проведення: м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 7 Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України Контакти: Людмила Михайлівна Коломієць, завідувач відділу соціокультурної діяльності ННМБУ (067) 450-83-71; Микола Матяхін Олександрович психолог, волонтер (063) 279 78 64