Бібліотека працює з 12 травня

ННМБУ почала працювати з 12 травня. Читальна зала та депозитарій бібліотеки на період дії карантину не працюють.

Час роботи з 10:00 до 16:00, субота та неділя вихідні.

Книги видаються, та після повернення книги обов’язково підлягають дезинфекції та відправляються на обсервацію (до 2-х тижнів).

На вході у бібліотеку проводиться скринінг температури. Нагадуємо про обов’язкове використання індивідуальних засобів безпеки.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

ННМБУ почала працювати з 12 травня. Читальна зала та депозитарій бібліотеки на період дії карантину не працюють. Час роботи з 10:00 до 16:00, субота та неділя вихідні. Книги видаються, та після повернення книги обов'язково підлягають дезинфекції та відправляються на обсервацію (до 2-х тижнів). На вході у бібліотеку проводиться скринінг температури. Нагадуємо про обов'язкове використання індивідуальних засобів безпеки.