Благодійна виставка Миколи Тутченка

Запрошуємо 5 вересня о 15:00 до Золотої зали бібліотеки на відкриття благодійної художньої виставки робіт Миколи Івановича Тутченка – хірурга, професора, заслуженого лікаря України, завідувача кафедри хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Знаний у сфері медицини як науковець та блискучий хірург, Микола Тутченко понад 30 років присвятив малюванню під керівництвом сучасних українських художників В’ячеслава Васяновича та Миколи Кононенка.

Микола Тутченко живе і працює в обіймах двох муз – медицини і живопису. За фахом Микола Іванович лікар-хірург, а за покликанням душі – художник.

Серед картин, представлених в експозиції, є роботи створені у перші місяці війни, під час окупації Київщини. За словами автора, у складних життєвих ситуаціях творчість йому завжди допомагає рятуватися від депресії та залишатися оптимістом по життю.

Експозиція виставки нараховує понад 70 робіт різного розміру, виконаних в різних жанрах пейзажу, натюрморту, портрету тощо, в техніці живопису олійними фарбами.

Вхід до основної експозиції виставки за донат, бажано починаючи від 1 гривні.

МЕТА ВИСТАВКИ – збір 500 тисяч гривень для ЗСУ, що потребують підсилювачі для дронів, тепловізійні приціли, причіпи та ремонт авто, тощо.

  • 92-ї бригади третього батальйону
  • Окрема 1225. Інженерно-саперного батальйону, 112 бригада
  • 112 бригада 129-го батальйону
  • 241 бригада 205-го батальйону
    Звіти і чеки на сторінці в інстаграм.

РЕКВІЗИТИ: номер карти monobank: 5375411207191482

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 7, Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України

КОНТАКТИ: Коломієць Людмила Михайлівна, завідувач відділу соціокультурної діяльності ННМБУ (067) 450-83-71
Микола Олександрович Матяхін волонтер-психолог (063) 279 78 64

Запрошуємо 5 вересня о 15:00 до Золотої зали бібліотеки на відкриття благодійної художньої виставки робіт Миколи Івановича Тутченка – хірурга, професора, заслуженого лікаря України, завідувача кафедри хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця. Знаний у сфері медицини як науковець та блискучий хірург, Микола Тутченко понад 30 років присвятив малюванню під керівництвом сучасних українських художників В’ячеслава Васяновича та Миколи Кононенка. Микола Тутченко живе і працює в обіймах двох муз – медицини і живопису. За фахом Микола Іванович лікар-хірург, а за покликанням душі – художник. Серед картин, представлених в експозиції, є роботи створені у перші місяці війни, під час окупації Київщини. За словами автора, у складних життєвих ситуаціях творчість йому завжди допомагає рятуватися від депресії та залишатися оптимістом по життю. Експозиція виставки нараховує понад 70 робіт різного розміру, виконаних в різних жанрах пейзажу, натюрморту, портрету тощо, в техніці живопису олійними фарбами. Вхід до основної експозиції виставки за донат, бажано починаючи від 1 гривні. МЕТА ВИСТАВКИ – збір 500 тисяч гривень для ЗСУ, що потребують підсилювачі для дронів, тепловізійні приціли, причіпи та ремонт авто, тощо.
  • 92-ї бригади третього батальйону
  • Окрема 1225. Інженерно-саперного батальйону, 112 бригада
  • 112 бригада 129-го батальйону
  • 241 бригада 205-го батальйону Звіти і чеки на сторінці в інстаграм.
РЕКВІЗИТИ: номер карти monobank: 5375411207191482 МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 7, Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України КОНТАКТИ: Коломієць Людмила Михайлівна, завідувач відділу соціокультурної діяльності ННМБУ (067) 450-83-71 Микола Олександрович Матяхін волонтер-психолог (063) 279 78 64