Дарунок Польського Інституту

25 липня 2019 року Польську медичну бібліотеку імені проф. Збіґнева Реліґи відвідав директор Польського Інституту в Києві пан Бартош Мусялович, який передав до фонду книгозбірні нову історичну літературу.

Серед подарованих книжок, переклад та видання яких здійснено за підтримки Польського Інституту в Києві (http://www.polinst.kyiv.ua/), є твори з історії Польщі та маловідомих трагічних сторінок польсько-української історії, долі видатних історичних особистостей та знаменитих сучасних діячів Польщі.

Щиро дякуємо пану Бартошу Мусяловичу за подаровані видання!

Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.

Публікації на цю тему

25 липня 2019 року Польську медичну бібліотеку імені проф. Збіґнева Реліґи відвідав директор Польського Інституту в Києві пан Бартош Мусялович, який передав до фонду книгозбірні нову історичну літературу. Серед подарованих книжок, переклад та видання яких здійснено за підтримки Польського Інституту в Києві (http://www.polinst.kyiv.ua/), є твори з історії Польщі та маловідомих трагічних сторінок польсько-української історії, долі видатних історичних особистостей та знаменитих сучасних діячів Польщі. Щиро дякуємо пану Бартошу Мусяловичу за подаровані видання! Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.