День Державного прапора України

Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність

Під синьо-жовтим прапором відбулися три проголошення Української державності: 1917, 1941 та 1990 року та три сучасні революції: “Революція на Граніті”, “Помаранчева Революція” та “Революці Гідності”. Сьогодні під синьо-жовтим прапором ми захищаємо нашу Батьківщину від рашиської навали.

Колірна символіка нашого прапору позначає не лише поле і небо. Приміром, в релігії золотий колір символізує вищі духовні сили, а синій – свободу. З психологічної точки зору жовтий колір символізує радість, а синій колір символізує спокій.

Величезна кількість людей у різних куточках світу прикріпили наш прапор до своїх облікових записів у соціальних мережах, а уряди багатьох країн прикрасили офіційні будівлі синім і жовтим кольорами.

Наш синьо-жовтий прапор невдовзі стане світовим символом перемоги над рашизмом.

Публікації на цю тему

Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність

Під синьо-жовтим прапором відбулися три проголошення Української державності: 1917, 1941 та 1990 року та три сучасні революції: "Революція на Граніті", "Помаранчева Революція" та "Революці Гідності". Сьогодні під синьо-жовтим прапором ми захищаємо нашу Батьківщину від рашиської навали. Колірна символіка нашого прапору позначає не лише поле і небо. Приміром, в релігії золотий колір символізує вищі духовні сили, а синій - свободу. З психологічної точки зору жовтий колір символізує радість, а синій колір символізує спокій. Величезна кількість людей у різних куточках світу прикріпили наш прапор до своїх облікових записів у соціальних мережах, а уряди багатьох країн прикрасили офіційні будівлі синім і жовтим кольорами. Наш синьо-жовтий прапор невдовзі стане світовим символом перемоги над рашизмом.