День хірурга в Україні

Щороку, у третю суботу вересня відзначається День хірурга в Україні. Хірургія – це не просто професія, це – покликання!

Коли мова йде про хірургію, виникають суперечливі відчуття: спочатку – розпач і жах, проте, згодом починає жевріти надія на життя – так влаштована людина.

Хірурги стоять на сторожі людського життя. У цьому щоденному служінні вони часто не мають права на спокій та відпочинок, а також на власні емоції.

Професія хірурга вимагає не лише знань та мужності, наполегливості та
рішучості, а й твердої руки. Під час операції сумніви, або один непевний
рух, можуть призвести до трагедії.

Українські хірурги є визнаними у всьому світі. Ми пишаємося Вами та покладаємося на Ваш професіоналізм і досвід,

З нагоди професійного свята прийміть наші щирі вітання та побажання здоров′я, позитивних емоцій, вдалих операцій та вдячних пацієнтів!

Національна наукова медична бібліотека України презентує віртуальну
виставку книжкових видань до Дня хірурга в Україні.

Публікації на цю тему

Щороку, у третю суботу вересня відзначається День хірурга в Україні. Хірургія - це не просто професія, це - покликання! Коли мова йде про хірургію, виникають суперечливі відчуття: спочатку – розпач і жах, проте, згодом починає жевріти надія на життя - так влаштована людина. Хірурги стоять на сторожі людського життя. У цьому щоденному служінні вони часто не мають права на спокій та відпочинок, а також на власні емоції. Професія хірурга вимагає не лише знань та мужності, наполегливості та рішучості, а й твердої руки. Під час операції сумніви, або один непевний рух, можуть призвести до трагедії. Українські хірурги є визнаними у всьому світі. Ми пишаємося Вами та покладаємося на Ваш професіоналізм і досвід, З нагоди професійного свята прийміть наші щирі вітання та побажання здоров′я, позитивних емоцій, вдалих операцій та вдячних пацієнтів! Національна наукова медична бібліотека України презентує віртуальну виставку книжкових видань до Дня хірурга в Україні.