День невролога

1 грудня – День невролога

Неврологія – це розділ медицини, який займається насущними питаннями виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини і досліджує симптоматику, механізми розвитку та можливі способи діагностики, лікування або профілактики неврологічних захворювань. Радикуліт і остеохондроз, невралгії і неврози, енцефалопатії і безліч інших відхилень вимагають професійного, своєчасного і комплексного лікування.

Саме завдяки праці неврологів вдається не лише відновити здоров’я пацієнта, але іноді і повернути втрачену працездатність, адже багато неврологічних патологій можуть призводити до розвитку інвалідності. До їх фахової допомоги постійно звертаються колеги – неврологи найчастіші учасники медичних комісій, у тому числі шкільних, виробничих, військових.

Навряд чи варто акцентувати увагу на актуальності цієї професії – як свідчить медична статистика, число пацієнтів, що страждають неврологічними захворюваннями, росте неухильно, причому всюди. У цьому, звичайно, винен і прискорений ритм сучасного життя, стреси, викликані соціальним і виробничим середовищем та екологічні чинники. Проте, багатьом з них запобігти можна, якщо своєчасно відвідувати невролога і дотримуватися порад відносно здорового способу життя. Постарайтесь повністю відмовитись від згубних звичок і шкідливої їжі, котрі часто викликають неврологічні захворювання.

У професійне свято лікарів невропатологів День невролога – ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів невропатологів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці, сімейного тепла, затишку, щастя і довгих років!

Публікації на цю тему

1 грудня - День невролога

Неврологія - це розділ медицини, який займається насущними питаннями виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини і досліджує симптоматику, механізми розвитку та можливі способи діагностики, лікування або профілактики неврологічних захворювань. Радикуліт і остеохондроз, невралгії і неврози, енцефалопатії і безліч інших відхилень вимагають професійного, своєчасного і комплексного лікування. Саме завдяки праці неврологів вдається не лише відновити здоров'я пацієнта, але іноді і повернути втрачену працездатність, адже багато неврологічних патологій можуть призводити до розвитку інвалідності. До їх фахової допомоги постійно звертаються колеги - неврологи найчастіші учасники медичних комісій, у тому числі шкільних, виробничих, військових. Навряд чи варто акцентувати увагу на актуальності цієї професії - як свідчить медична статистика, число пацієнтів, що страждають неврологічними захворюваннями, росте неухильно, причому всюди. У цьому, звичайно, винен і прискорений ритм сучасного життя, стреси, викликані соціальним і виробничим середовищем та екологічні чинники. Проте, багатьом з них запобігти можна, якщо своєчасно відвідувати невролога і дотримуватися порад відносно здорового способу життя. Постарайтесь повністю відмовитись від згубних звичок і шкідливої їжі, котрі часто викликають неврологічні захворювання. У професійне свято лікарів невропатологів День невролога - ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів невропатологів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці, сімейного тепла, затишку, щастя і довгих років!