День пам’яті і примирення

Важко знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат у Другій світовій війні. Україна не тільки серед колишніх радянських республік, а й серед усіх країн світу, зазнала найбільших втрат.

Пам’ятаймо, що перемога далася надзвичайно високою ціною. Згадуймо тих, перед ким ми в безкінечному боргу за наше життя, схиляймо голови перед полеглими на полях битви, вшановуймо тих, хто, жертвуючи собою, врятував землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу.

Книжкові фонди та історичні архіви зберігають чимало фактів про героїзм військових лікарів, які у складних життєвих ситуаціях проявили високий професіоналізм, вірність медичному обов’язку, людяність та милосердя. Завдяки самовідданій, напруженій праці військових медиків на фронті і в тилу були врятовані життя мільйонам пораненим і хворим, що наблизило велику Перемогу.

Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир, і вклоняємося нашим нинішнім захисникам – гідним подвигу своїх попередників!

Публікації на цю тему

Важко знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат у Другій світовій війні. Україна не тільки серед колишніх радянських республік, а й серед усіх країн світу, зазнала найбільших втрат. Пам’ятаймо, що перемога далася надзвичайно високою ціною. Згадуймо тих, перед ким ми в безкінечному боргу за наше життя, схиляймо голови перед полеглими на полях битви, вшановуймо тих, хто, жертвуючи собою, врятував землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу. Книжкові фонди та історичні архіви зберігають чимало фактів про героїзм військових лікарів, які у складних життєвих ситуаціях проявили високий професіоналізм, вірність медичному обов’язку, людяність та милосердя. Завдяки самовідданій, напруженій праці військових медиків на фронті і в тилу були врятовані життя мільйонам пораненим і хворим, що наблизило велику Перемогу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир, і вклоняємося нашим нинішнім захисникам – гідним подвигу своїх попередників!