День памʼяток історії та культури в ННМБУ

У цей день в Україні справжнє свято, адже саме в нашій країні так багато унікальних історико-культурних пам’яток. Багато закладів культури відкривають свої двері для відвідувачів.

У Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась цікава акція – впродовж усього дня для усіх охочих безкоштовно проводились екскурсії, адже будівля, в якій знаходиться бібліотека – є архітектурною пам`яткою ХІХ ст. Вона належала родині відомих меценатів Терещенків, головним девізом яких було «прагнення до суспільної користі». Вони зробили неоцінений внесок в розвиток нашої країни і залишили величезний спадок для нащадків у вигляді прекрасних художніх зібрань, будівель і споруд, що прикрашають Київ та інші міста України. Саме з ошатним вбранням особняка кінця ХІХ ст. та історією відомого роду знайомили відвідувачів бібліотеки цього дня.

Загалом, 18 квітня 2019 року бібліотеку відвідали понад 100 осіб. Екскурсійне обслуговування для них здійснювали співробітники бібліотеки: завідувач відділу патентної та нормативної документації Крівіч Тетяна Григорівна, провідний бібліотекар відділу наукового абонементу та обслуговування читачів Крилатова-Шеховець Наталя Аркадіївна, вчений секретар Кірішева Олена Миколаївна.

Свої враження від почутого та побаченого гості залишили у відгуках, що увійдуть в історію Національної наукової медичної бібліотеки України і через роки стануть свідками сьогоднішніх подій. Ми творимо історію разом!

Олена Кірішева

Публікації на цю тему

У цей день в Україні справжнє свято, адже саме в нашій країні так багато унікальних історико-культурних пам’яток. Багато закладів культури відкривають свої двері для відвідувачів. У Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась цікава акція – впродовж усього дня для усіх охочих безкоштовно проводились екскурсії, адже будівля, в якій знаходиться бібліотека – є архітектурною пам`яткою ХІХ ст. Вона належала родині відомих меценатів Терещенків, головним девізом яких було «прагнення до суспільної користі». Вони зробили неоцінений внесок в розвиток нашої країни і залишили величезний спадок для нащадків у вигляді прекрасних художніх зібрань, будівель і споруд, що прикрашають Київ та інші міста України. Саме з ошатним вбранням особняка кінця ХІХ ст. та історією відомого роду знайомили відвідувачів бібліотеки цього дня. Загалом, 18 квітня 2019 року бібліотеку відвідали понад 100 осіб. Екскурсійне обслуговування для них здійснювали співробітники бібліотеки: завідувач відділу патентної та нормативної документації Крівіч Тетяна Григорівна, провідний бібліотекар відділу наукового абонементу та обслуговування читачів Крилатова-Шеховець Наталя Аркадіївна, вчений секретар Кірішева Олена Миколаївна. Свої враження від почутого та побаченого гості залишили у відгуках, що увійдуть в історію Національної наукової медичної бібліотеки України і через роки стануть свідками сьогоднішніх подій. Ми творимо історію разом! Олена Кірішева