День української хустки

Українська хустка приваблює жіноцтво всього світу своїм розмаїттям візерунків і кольорів. Супроводжуючи нас протягом всього життя, під час свят та обрядів, хустина використовується як Оберіг. Хустину використовують під час хрестин, заручин і весілля. Хустка була і є символом набуття дівчиною статусу заміжньої жінки під час весільних обрядів. Власноруч вишитою хусткою дівчина перев′язувала хлопця, що йшов до війська, щоб легкою була його дорога та швидше повернувся до дому. На Великдень, Різдво та інші свята жінки носили багаті хустки, а в будень – простіші.

Молодиці одягали яскраві кольори, а старші – більше стримані, елегантні.
Сьогодні мода на хустки повернулася і зайняла своє належне місце як елемент гардеробу дівчат, жінок в усьому світі.

Українська хустка – це магічний елемент одягу, сучасної панянки, газдині, що несе інформацію культури і традицій попередніх поколінь. Це чудовий подарунок для мами, нареченої, коханої жінки, сестри, подруги. Нехай кожна жінка України має свою хустку, яка підкреслить неповторність та індивідуальність жіночої краси!

Публікації на цю тему

Українська хустка приваблює жіноцтво всього світу своїм розмаїттям візерунків і кольорів. Супроводжуючи нас протягом всього життя, під час свят та обрядів, хустина використовується як Оберіг. Хустину використовують під час хрестин, заручин і весілля. Хустка була і є символом набуття дівчиною статусу заміжньої жінки під час весільних обрядів. Власноруч вишитою хусткою дівчина перев′язувала хлопця, що йшов до війська, щоб легкою була його дорога та швидше повернувся до дому. На Великдень, Різдво та інші свята жінки носили багаті хустки, а в будень – простіші. Молодиці одягали яскраві кольори, а старші – більше стримані, елегантні. Сьогодні мода на хустки повернулася і зайняла своє належне місце як елемент гардеробу дівчат, жінок в усьому світі. Українська хустка – це магічний елемент одягу, сучасної панянки, газдині, що несе інформацію культури і традицій попередніх поколінь. Це чудовий подарунок для мами, нареченої, коханої жінки, сестри, подруги. Нехай кожна жінка України має свою хустку, яка підкреслить неповторність та індивідуальність жіночої краси!