День вишиванки в ННМБУ

Щороку, у третій четвер травня країна вкривається пишним цвітом – це розквітають різнобарвні вишиванки, у які вбираються справжні патріоти України. З самого ранку людей охоплює святковий і радісний настрій, адже це схоже на справжнісіньке живе море квітів, візерунків, орнаментів!

Носити вишиванку для українця – давня традиція, що існує і сьогодні. Вишиванка – це не просто гарне вбрання і дань моді, це – справжній код нашої нації, який слугує оберегом для кожного з нас, захищаючи від народження й до самої смерті. Вишиванки як і вишиті рушники прикрашають людей та їх домівки під час проведення різних обрядів: хрестин, заручин, весіль тощо.

Співробітники Національної наукової медичної бібліотеки України до свята вдягли вишиванки і радо зустрічають своїх читачів.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Щороку, у третій четвер травня країна вкривається пишним цвітом – це розквітають різнобарвні вишиванки, у які вбираються справжні патріоти України. З самого ранку людей охоплює святковий і радісний настрій, адже це схоже на справжнісіньке живе море квітів, візерунків, орнаментів! Носити вишиванку для українця – давня традиція, що існує і сьогодні. Вишиванка - це не просто гарне вбрання і дань моді, це – справжній код нашої нації, який слугує оберегом для кожного з нас, захищаючи від народження й до самої смерті. Вишиванки як і вишиті рушники прикрашають людей та їх домівки під час проведення різних обрядів: хрестин, заручин, весіль тощо. Співробітники Національної наукової медичної бібліотеки України до свята вдягли вишиванки і радо зустрічають своїх читачів.