Дякуємо за допомогу нашій бібліотеці

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України висловлює щиру вдячність Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) та його партнерам – BGK (Банк Господарства Крайового) і Європейській комісії за доставлену гуманітарну допомогу, в рамках програми «Підтримка демократії» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Особлива подяка Дороті та Кшиштофу Круліковським за їхню пожертву.

Напередодні Нового 2024 року ННМБУ отримала: офісні меблі: стіл, сервант, стільці – 6 шт., книжкові полиці – 2 шт., канделябри – 2 шт., вітрину, бібліотечну вітрину, журнальний столик, шкіряні крісла 2 шт., письмовий стіл і тумбу; книжки – 1157 прим.; картини.

Гуманітарна допомога стала у нагоді працівникам і читачам бібліотеки. Офісні меблі і картини розміщені в інтер’єрі читальної зали Польської медичної бібліотеки імені Збігнєва Реліги, круглої та виставкової зали ННМБУ. Отримана література поповнить фонд бібліотеки і сприятиме забезпеченню інформаційних, освітніх, дослідницьких та практичних потреб студентів і викладачів медичних навчальних закладів, науковців у галузі медицини та охорони здоров’я, а також практикуючих лікарів.

Публікації на цю тему

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України висловлює щиру вдячність Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) та його партнерам – BGK (Банк Господарства Крайового) і Європейській комісії за доставлену гуманітарну допомогу, в рамках програми «Підтримка демократії» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Особлива подяка Дороті та Кшиштофу Круліковським за їхню пожертву. Напередодні Нового 2024 року ННМБУ отримала: офісні меблі: стіл, сервант, стільці – 6 шт., книжкові полиці – 2 шт., канделябри – 2 шт., вітрину, бібліотечну вітрину, журнальний столик, шкіряні крісла 2 шт., письмовий стіл і тумбу; книжки – 1157 прим.; картини. Гуманітарна допомога стала у нагоді працівникам і читачам бібліотеки. Офісні меблі і картини розміщені в інтер’єрі читальної зали Польської медичної бібліотеки імені Збігнєва Реліги, круглої та виставкової зали ННМБУ. Отримана література поповнить фонд бібліотеки і сприятиме забезпеченню інформаційних, освітніх, дослідницьких та практичних потреб студентів і викладачів медичних навчальних закладів, науковців у галузі медицини та охорони здоров’я, а також практикуючих лікарів.