До 75-ї річниці від дня народження Семена Глузмана

Семен Глузман – лікар–психіатр, правозахисник, публіцист, громадський діяч, голова Асоціації психіатрів, відомий український дисидент. Семен Фішелевич героїчна постать не тільки в медицині але й в українському соціумі. Звитяга, мужність, правдолюбство, життєва сміливість, небайдужість, професіоналізм – всіх чеснот цієї вельмишановної Особистості не перерахувати!

Молодий лікар–психіатр здійснив незалежне дослідження щодо злочинів, у котрих звинувачували генерала Петра Григоренка, бунтівника в державі мовчання і лицемірства, та довів, що «примусова психіатрія» застосована до чесної, розумної і здорової людини – соціальний злочин. Дослідження отримало розголос в Україні і Світі, що привело Семена Глузмана, за епохи Брежнєва, до десяти років таборів. Його звинуватили в «антирадянській пропаганді». Молодий сміливець йшов однією дорогою з відомими патріотами – Василем Стусом, Іваном Світличним, Валерієм Марченко та іншими.

До 75-ї річниці від дня народження Семена ГлузманаЗ ННМБУ Семена Фішелевича Глузмана пов′язують давня дружба, співпраця від часів навчання молодого студента–медика Семена Глузмана до презентацій, численних виступів у стінах бібліотеки перед студентською аудиторією та громадою міста. Семен Фішелевич високо інтелектуальна та інтелігентна людина, читач і завсідник ННМБУ, яка цінує книгу і мистецтво. Його щедро подаровані бібліотеці книги, з дарчими написами, поповнили фонди ННМБУ.

У виставковій залі ННМБ України організовано книжкову виставку до 75-ї річниці від дня народження Семена Фішелевича Глузмана, де демонструються книги, статті ювіляра, та матеріали про його яскравий, але нелегкий шлях людини, яка має мужність боротися зі злом, за ради майбутнього своєї держави і людей.

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України вітає Семена Фішелевича з Ювілеєм! Щиросердечно бажає міцного здоров′я, життєвої енергії, мирного неба!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Семен Глузман – лікар–психіатр, правозахисник, публіцист, громадський діяч, голова Асоціації психіатрів, відомий український дисидент. Семен Фішелевич героїчна постать не тільки в медицині але й в українському соціумі. Звитяга, мужність, правдолюбство, життєва сміливість, небайдужість, професіоналізм – всіх чеснот цієї вельмишановної Особистості не перерахувати! Молодий лікар–психіатр здійснив незалежне дослідження щодо злочинів, у котрих звинувачували генерала Петра Григоренка, бунтівника в державі мовчання і лицемірства, та довів, що «примусова психіатрія» застосована до чесної, розумної і здорової людини – соціальний злочин. Дослідження отримало розголос в Україні і Світі, що привело Семена Глузмана, за епохи Брежнєва, до десяти років таборів. Його звинуватили в «антирадянській пропаганді». Молодий сміливець йшов однією дорогою з відомими патріотами – Василем Стусом, Іваном Світличним, Валерієм Марченко та іншими. З ННМБУ Семена Фішелевича Глузмана пов′язують давня дружба, співпраця від часів навчання молодого студента–медика Семена Глузмана до презентацій, численних виступів у стінах бібліотеки перед студентською аудиторією та громадою міста. Семен Фішелевич високо інтелектуальна та інтелігентна людина, читач і завсідник ННМБУ, яка цінує книгу і мистецтво. Його щедро подаровані бібліотеці книги, з дарчими написами, поповнили фонди ННМБУ. У виставковій залі ННМБ України організовано книжкову виставку до 75-ї річниці від дня народження Семена Фішелевича Глузмана, де демонструються книги, статті ювіляра, та матеріали про його яскравий, але нелегкий шлях людини, яка має мужність боротися зі злом, за ради майбутнього своєї держави і людей. Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України вітає Семена Фішелевича з Ювілеєм! Щиросердечно бажає міцного здоров′я, життєвої енергії, мирного неба!