До 85 – ї річниці від дня народження Георгія Васильовича Гайка

З нагоди ювілею Георгія Васильовича Гайка відомого в Україні та за її межами вченого–хірурга в галузі ортопедії і травматології, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата премії з клінічної медицини НАМН України, багаторічного очільника Інституту травматології та ортопедії НАМН України, громадського діяча – у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого, матеріалів про його славний життєвий та творчий шлях.

До 85 - ї річниці від дня народження Георгія Васильовича ГайкаГеоргій Васильович Гайко – майстер свого фаху найвищого класу. Георгій Гайко вніс значний вклад в розробку проблем реабілітації хворих з наслідками поліомієліту, ортопедичних аспектів гематогенного остеомієліту, артропластики, трансплантації кісткової та хрящової тканин, реконструктивно–відновлювальних операцій у хворих з дегенеративно–дистрофічними ураженнями суглобів, стабільно-функціонального остеосинтезу, остеопорозу, ендопротезування.

До 85 - ї річниці від дня народження Георгія Васильовича ГайкаНа виставці демонструється унікальна книга–спогадів вченого «Життя, подароване людям», з дарчим написом, люб′язно подарована автором бібліотеці та її читачам. Це спогади щасливої людини, яка знайшла і «зробила» себе в цьому житті, пройшовши шлях від простого хлопчини з буковинського села до академіка НАМН України та директора провідного столичного інституту. Книга «Життя, подароване людям» – справжній часопис цілої епохи, у різні роки якої живе і працює вчений–хірург Георгій Васильович Гайко. Його спогади – це яскравий приклад життя і побуту людей, родинних відносин – це безцінне свідчення мужності, самовідданості й доброти лікаря, цілеспрямованості науковця та мудрості керівника.

Колектив ННМБ України сердечно вітає Вас, Георгію Васильовичу, з ювілеєм! Бажаємо Вам доброго здоров’я, довгих років активного життя, творчих успіхів, сімейних гараздів, добра, мирного неба!

Публікації на цю тему

З нагоди ювілею Георгія Васильовича Гайка відомого в Україні та за її межами вченого–хірурга в галузі ортопедії і травматології, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата премії з клінічної медицини НАМН України, багаторічного очільника Інституту травматології та ортопедії НАМН України, громадського діяча – у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого, матеріалів про його славний життєвий та творчий шлях. Георгій Васильович Гайко – майстер свого фаху найвищого класу. Георгій Гайко вніс значний вклад в розробку проблем реабілітації хворих з наслідками поліомієліту, ортопедичних аспектів гематогенного остеомієліту, артропластики, трансплантації кісткової та хрящової тканин, реконструктивно–відновлювальних операцій у хворих з дегенеративно–дистрофічними ураженнями суглобів, стабільно-функціонального остеосинтезу, остеопорозу, ендопротезування. На виставці демонструється унікальна книга–спогадів вченого «Життя, подароване людям», з дарчим написом, люб′язно подарована автором бібліотеці та її читачам. Це спогади щасливої людини, яка знайшла і «зробила» себе в цьому житті, пройшовши шлях від простого хлопчини з буковинського села до академіка НАМН України та директора провідного столичного інституту. Книга «Життя, подароване людям» – справжній часопис цілої епохи, у різні роки якої живе і працює вчений–хірург Георгій Васильович Гайко. Його спогади – це яскравий приклад життя і побуту людей, родинних відносин – це безцінне свідчення мужності, самовідданості й доброти лікаря, цілеспрямованості науковця та мудрості керівника. Колектив ННМБ України сердечно вітає Вас, Георгію Васильовичу, з ювілеєм! Бажаємо Вам доброго здоров’я, довгих років активного життя, творчих успіхів, сімейних гараздів, добра, мирного неба!