До Дня медичного працівника

День медичного працівника – це щорічне професійне свято працівників сфери охорони здоров’я, яке було встановлено у червні 1994 року, указом президента України. З того часу щорічно вшановують кращих представників цієї професії в незалежній Україні.

День медика – це, в першу чергу, знак поваги та визнання важливої ролі медиків в житті, як країни в цілому, так і кожної людини окремо.

У цей сонячний літній день вдячне українське суспільство шанує вас, медики, з професійним святом!

Дорогі медпрацівники, ви запорука здоров’я та благополуччя народу України! Низький уклін вам, за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Дякуємо за вашу людяність, душевність та співпереживання, самовіддачу, сміливість та патріотизм.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба вам і вашим родинам! Успіхів вам у роботі та на науковій ниві! Нехай здійснюються всі мрії і задуми!

Публікації на цю тему

День медичного працівника – це щорічне професійне свято працівників сфери охорони здоров'я, яке було встановлено у червні 1994 року, указом президента України. З того часу щорічно вшановують кращих представників цієї професії в незалежній Україні. День медика – це, в першу чергу, знак поваги та визнання важливої ролі медиків в житті, як країни в цілому, так і кожної людини окремо. У цей сонячний літній день вдячне українське суспільство шанує вас, медики, з професійним святом! Дорогі медпрацівники, ви запорука здоров’я та благополуччя народу України! Низький уклін вам, за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Дякуємо за вашу людяність, душевність та співпереживання, самовіддачу, сміливість та патріотизм. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба вам і вашим родинам! Успіхів вам у роботі та на науковій ниві! Нехай здійснюються всі мрії і задуми!