До фонду бібліотеки надійшла нова польська література

У квітні фонд бібліотеки поповнився новою літературою, що надійшла від Окружної лікарської палати у Варшаві з ініціативи Кшиштофа Круліковського та за сприяння Посольства Республіки Польща у Києві.
Серед нових надходжень періодичні видання польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Termedia за 2017-2018 роки (понад 100 примірників) та книжки з різних проблем медицини, які подарували бібліотеці доктор Конрад Пщулковські та професор Вітольд Ружилло.
Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збігнєва Реліги.

Публікації на цю тему

У квітні фонд бібліотеки поповнився новою літературою, що надійшла від Окружної лікарської палати у Варшаві з ініціативи Кшиштофа Круліковського та за сприяння Посольства Республіки Польща у Києві. Серед нових надходжень періодичні видання польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Termedia за 2017-2018 роки (понад 100 примірників) та книжки з різних проблем медицини, які подарували бібліотеці доктор Конрад Пщулковські та професор Вітольд Ружилло. Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збігнєва Реліги.