До міжнародного дня медичної сестри

Міжнародний день медичної сестри відзначається щорічно 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя.

Щорічно цього дня Міжнародна Рада медичних сестер відзначає внесок, який медсестри вносять в життя суспільства по всьому світу, публікуючи нові матеріали про медсестринську справу.

В “Книгу пам’яті полеглих за Україну” внесено ім’я медсестри, Галицької Сабіни Станіславівни, що загинула 20 лютого 2018 року в Луганській області.

До міжнародного дня медичної сестриНа загибель Сабіни Галицької відреагували в Держдепартаменті США: “Росія продовжує конфлікт, який вже забрав понад 10 000 життів. Ми отримали повідомлення про вбивство 23-річної української медсестри, яка намагалася допомогти мирним жителям біля лінії розмежування. Цей інцидент нагадує, що конфлікт у Східній Україні триває. Цивільні особи і рятувальники щодня стикаються зі смертельною небезпекою” – заявила офіційний представник Держдепартаменту Хізер Нойерт.

Публікації на цю тему

Міжнародний день медичної сестри відзначається щорічно 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя. Щорічно цього дня Міжнародна Рада медичних сестер відзначає внесок, який медсестри вносять в життя суспільства по всьому світу, публікуючи нові матеріали про медсестринську справу. В "Книгу пам'яті полеглих за Україну" внесено ім'я медсестри, Галицької Сабіни Станіславівни, що загинула 20 лютого 2018 року в Луганській області. На загибель Сабіни Галицької відреагували в Держдепартаменті США: "Росія продовжує конфлікт, який вже забрав понад 10 000 життів. Ми отримали повідомлення про вбивство 23-річної української медсестри, яка намагалася допомогти мирним жителям біля лінії розмежування. Цей інцидент нагадує, що конфлікт у Східній Україні триває. Цивільні особи і рятувальники щодня стикаються зі смертельною небезпекою" - заявила офіційний представник Держдепартаменту Хізер Нойерт.