До Міжнародного дня невролога

У всьому світі розуміють, що всі хвороби від нервів. Але люди так складені, що емоції їх охоплюють в самий, здавалося б, неслушний момент. Мабуть, немає людини, яку б хоч раз у житті не турбував м’язовий біль, біль у хребті, запаморочення або безсоння. Ось тут і згадують невролога, який може допомогти і ділом, і словом.
Невролог ― це професія, гідна поваги. Щороку кожен з таких лікарів рятує величезну кількість життів і зберігає плин людської життєдіяльності.
У професійне свято лікарів неврологів, невропатологів ми приєднуємося до щиросердечних привітань на адресу фахівців і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці, сил, терпіння, сімейного тепла й затишку, щастя і довголіття!
В електронному каталозі фондів Національної наукової медичної бібліотеки України ви можете знайти необхідну вам літературу по неврології, розділу медицини, який висвітлює насущні питання виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини, а також дослідження, симптоматику, механізми розвитку, з позицій класичної медицини та сучасних наукових досягнень діагностики, лікування та профілактики неврологічних захворювань, як українських так і іноземних авторів.

Публікації на цю тему

У всьому світі розуміють, що всі хвороби від нервів. Але люди так складені, що емоції їх охоплюють в самий, здавалося б, неслушний момент. Мабуть, немає людини, яку б хоч раз у житті не турбував м’язовий біль, біль у хребті, запаморочення або безсоння. Ось тут і згадують невролога, який може допомогти і ділом, і словом. Невролог ― це професія, гідна поваги. Щороку кожен з таких лікарів рятує величезну кількість життів і зберігає плин людської життєдіяльності. У професійне свято лікарів неврологів, невропатологів ми приєднуємося до щиросердечних привітань на адресу фахівців і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці, сил, терпіння, сімейного тепла й затишку, щастя і довголіття! В електронному каталозі фондів Національної наукової медичної бібліотеки України ви можете знайти необхідну вам літературу по неврології, розділу медицини, який висвітлює насущні питання виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини, а також дослідження, симптоматику, механізми розвитку, з позицій класичної медицини та сучасних наукових досягнень діагностики, лікування та профілактики неврологічних захворювань, як українських так і іноземних авторів.